Asistentka oddelenia servisu a popredajných služieb

KUHN - SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava preberacích protokolov strojov a ďalších dokumentov pre oddelenie popredajných služieb a dokumentov pre evidenciu v systémoch firmy,
- evidencia, správa a aktualizácia servisných zmlúv a cenníkov,
- príprava podkladov pre typové schválenie strojov a následné vydanie „Osvedčení o Evidencii“ pre typovo schválené vozidlá,
- Príprava podkladov pre spracovanie záruk,
- evidencia a príprava podkladov a dokumentov pre záruky,
- triedenie, evidencia a archivácia dokumentov servisných zákaziek podľa mechanikov,
- evidencia a koordinácia školení pre mechanikov podľa platnej legislatívy,
- príprava dokumentov pre vybavovanie, aktualizáciu povolení na prevádzku a nakladanie s odpadmi na jednotlivých prevádzkach,
- evidencia kalibrácie a certifikácie vybraného náradia pre mechanikov,
- asistencia pri správe budovy a objektu, komunikácia s dodávateľmi.

práca v stabilnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite nám žiadosť a Váš štruktúrovaný životopis v SJ spolu s označením pozície na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Tento súhlas vložte do e-mailu (telo správy), nie do prílohy. Prosím, použite presnú formuláciu, v opačnom prípade Vás nebudeme môcť zaradiť do výberového konania. Ďakujeme za pochopenie:

Súhlas:
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti KUHN-SLOVAKIA s.r.o., sídlom: Diaľničná cesta 16A, 903 01 Senec, IČO: 31362516, aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja tj. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Vzhľadom k počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

KUHN-SLOVAKIA s.r.o., výhradné zastúpenie jedného z najväčších výrobcov stavebných strojov KOMATSU Ltd. Japan

Spoločnosť sa zaoberá predajom a servisom stavebných strojov a zabezpečením náhradných dielov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4082033  Dátum zverejnenia: 16.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac