Konštruktér kreslič

Kuenz - SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselny park Kechnec, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou, závisí od praxe a profilu uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konstrukcia zeriavov - vyhotovovanie technickej dokumentacie a CAD modelov

kvalitne hardwarove i softwarove vybavenie, klimatizovane priestory, kontinualny odborny i financny rast, bezplatne jazykove kurzy v sidle firmy (anglictina, nemcina), pruzna pracovna doba.

Zaslat na email zivotopis v slovencine. Uvitame, ak uchadzac donesie na primaci pohovor zaujimave ukazky svojej prace (vykresy, diplomovku, fotografie strojov...). Na pohovore bude kratky rozhovor v nemcine alebo anglictine + jednoduchy priklad z pruznosti a pevnosti. Kontaktovat budeme iba vybranych uchadzacov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

SolidWorks - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchadzac musi zvladnut pracu s viacerymi softwerovymi produktmi v nemeckom jazyku. Pozaduje sa solidna znalost 3D modelovania a najzakladnejsie znalosti v oblasti technickych vypoctov. Solidna nemcina je velkou vyhodou.

Dcérska spoločnosť rakúskej firmy Künz, zaoberajúca sa výrobou žeriavov a strojov na čistenie vtokov vodných elektrární. Viac info na www.kuenz.com

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Perinska cesta 283
04458 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Rastislav Gallo
Tel.: 055/7261544, 0908687906
E-mail: poslať životopis
ID: 2949251   Dátum zverejnenia: 9.11.2017