Skladník na VZV s bonusovým systémom v logistickom parku Senec

KUEHNE + NAGEL, s. r. o.

Miesto práce
Prologis, Senec
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiac(základná mzda 1250€ + 87,5€ príspevok na dopravu + nočné príplatky + kvartálny a ročný bonus + stravné 5,8€/deň)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý posilní náš tím v seneckom sklade.

Čo vás čaká:
• vykladanie a nakladanie kamiónov,
• príprava, kontrola tovaru,
• ručné prebaľovanie, označovanie tovaru,
• príprava tovaru podľa objednávkových listov,
• udržiavanie čistoty a poriadku pri manipulácii s tovarom v skladových priestoroch,
• práca v dvojzmennej prevádzke v rozmedzí 4:00 - 12:15 a od 12:00 - 20:30 s možnými nadčasmi,
• pracuje sa iba pondelok-piatok (víkendy a sviatky sú voľné).

​• vzdelávanie a odborný rast - naši zamestnanci majú k dispozícii elektronickú knižnicu, e-learningový modul vzdelávania, interné aj externé školenia a mnoho iného,
​• až do 70% z hodnoty kurzu na jazykové vzdelávanie vraciame späť,
​• 5 dní extra dovolenky nad rámec zákona - vieme, že oddych je dôležitý,
​• až do výšky 87,5€ mesačne na dochádzanie do práce ,
​• 100€ mesačne príspevok na stravné aj za neodpracované dni (dovolenka, lekár, PN..),
​• karta Multisport - pre každého, kto má rád pohyb (príspevok na kartu Multisport),
​• pitný režim a budovanie imunity – na pracovisku je k dispozícii čaj, káva a čerstvé ovocie,
​• firemné akcie a teambuildingy organizujeme pravidelne,
​• 40€ príspevok na zdravie,
​• masáž pre každého v niektorom z našich zmluvných zariadení,
​• duševné zdravie - poskytujeme poradenstvo pre všetkých zamestnancov,
​• parkovacie miesta sú k dispozícii pre každého,
​• moderné priestory, kde ide práca od ruky,
​• sme stabilný zamestnávateľ s dlhoročnou tradíciou, na Slovensku pôsobíme od roku 1991,
​• naši zamestnanci u nás pracujú radi a považujú nás za atraktívneho zamestnávateľa, čo ocenila aj široká verejnosť - umiestnili sme sa v TOP5 zamestnávateľov v ankete Najzamestnávateľ 2022 v kategórii Doprava a logistika,
​• príspevok na rekreáciu môže čerpať každý zamestnanec už po prvom odpracovanom roku.​

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti a preukaz VZV sú podmienkou, práca na retracku - výhodou,
• dobrý zdravotný stav, manipulácia aj s ťažšími bremenami
• zodpovedný prístup k práci,
• tímový hráč,
• spoľahlivosť.

KUEHNE+NAGEL je jednou z popredných svetových logistických spoločností s približne 80.000 zamestnancami pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách.
Na Slovensku bola spoločnosť KUEHNE + NAGEL založená v roku 1991 v Bratislave . Dnes máme na Slovensku zastúpenie 2x v Bratislave, v Senci, Dubnici nad Váhom a v Košiciach. Prostredníctvom 170 zamestnancov poskytujeme služby v oblasti námornej, leteckej a pozemnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
KUEHNE+NAGEL ako zamestnávateľ zastáva rovnosť príležitostí a v našich tímoch sme sa zaviazali k rozmanitosti, pokiaľ ide o ľudí so zdravotným znevýhodnením.

Ak hľadáte korporátne zázemie s priateľskou a neformálnou firemnou kultúrou, tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Vrábelová
E-mail: poslať životopis
ID: 4811227  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac