Účtovník

KUEHNE + NAGEL, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností a naplnenia požadovaných schopností uchádzača môže byť dohodnutá vyššia mzda) + motivujúci bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu na finančné oddelenie! Čo Vás čaká:

• účtovanie majetku: mesačné spracovanie účtovnej evidencie majetku, vyhotovenie zaraďovacích a vyraďovacích protokolov majetku a majetku v operatívnej evidencii, vykonávanie inventúry majetku v zmysle platnej legislatívy, príprava čiastkových podkladov pre ročnú účtovnú závierku, podklady z oblasti majetku pre výpočty daní spoločnosti,
• účtovanie dodávateľských externých a interných faktúr,
• komunikácia so Share Service Centrom v Belehrade v súvislosti s dodávateľskými faktúrami,
• vytváranie, kontrola a spracovanie objednávok k došlým faktúram,
• účtovanie rezerv spoločnosti, časového rozlišovania nákladov/výnosov,
• riešenie upomienok dodávateľov a komunikácia s nimi,
• príprava platieb spoločnosti a rekonsiliácia banky,
• inventariázia pridelených účtov a interných kontrol,
• komunikácia s internými/externými zákazníkmi a dodávateľmi,
• príprava štatistických výkazov pre NBS,
• spolupráca na mesačných a ročných účtovných závierkach,
• zastupovanie kolegov v tíme v prípade ich neprítomnosti.

• sme stabilný zamestnávateľ s dlhoročnou tradíciou,
• naši zamestnanci u nás pracujú radi a považujú nás za atraktívneho zamestnávateľa, čo ocenila aj široká verejnosť - 2. miesto v ankete Najzamestnávateľ 2019 v kategórii Doprava a logistika,
• podporujeme vzdelávanie a odborný rast,
• vieme, že oddych je dôležitý, preto ponúkame extra dni dovolenky,
• prispievame na dochádzanie do práce,
• vašu stravovaciu kartu vám nabijeme aj za neodpracované dni (dovolenka, lekár, PN..),
• ak máte radi pohyb, využívajte výhody karty Multisport, na ktorú vám prispejeme,
• podporujeme pitný režim a budovanie imunity – na pracovisku vás čaká čaj, káva a čerstvé ovocie,
• u nás sa zabavíte – firemné akcie a teambuildingy organizujeme pravidelne,
• nezabúdame ani na zdravie a podporujeme ho formou príspevku,
• s parkovaním si starosti robiť nemusíte, miesta je dosť pre každého,
• v našich moderných priestoroch vám pôjde práca od ruky,
• okrem základnej mzdy je pre vás prichystaná aj motivujúca bonusová schéma

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti vedenia slovenského účtovníctva

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti s vedením slovenského účtovníctva aspoň 3 roky,
  • ekonomické vzdelanie - obchodná akadémia je výhodou,
  • znalosť účtovných a daňových zákonov SR,
  • schopnosť presného dodržiavania postupov a pravidiel,
  • zmysel pre detail,
  • tímový hráč,
  • zodpovedný prístup.

KUEHNE+NAGEL je jednou z popredných svetových logistických spoločností s približne 80.000 zamestnancami pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách.
Na Slovensku bola spoločnosť KUEHNE + NAGEL založená v roku 1991 v Bratislave . Dnes máme na Slovensku zastúpenie 2x v Bratislave, v Senci, Dubnici nad Váhom a v Košiciach. Prostredníctvom 170 zamestnancov poskytujeme služby v oblasti námornej, leteckej a pozemnej prepravy ako aj kontraktnej logistiky.
KUEHNE+NAGEL ako zamestnávateľ zastáva rovnosť príležitostí a v našich tímoch sme sa zaviazali k rozmanitosti, pokiaľ ide o ľudí so zdravotným znevýhodnením.

Ak hľadáte korporátne zázemie s priateľskou a neformálnou firemnou kultúrou, tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Rebrová
Tel.: +421918222514
E-mail: poslať životopis
ID: 4015007  Dátum zverejnenia: 3.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac