Obchodný zástupca pre námornú prepravu/ Sales Representative for Seafreight

KUEHNE + NAGEL, s r.o.

Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca pracuje pod vedením riaditeľa oddelenia pre obchod a marketing s nasledovnou náplňou práce:
- zodpovednosť za akvizície nových klientov, resp. vyhľadávanie a získavanie nových obchodných príležitostí u existujúcich zákazníkov
- spolupodieľa sa na príprave plánov podľa zásad a potrieb firemného plánovania
- zúčastňuje sa na pravidelných obchodných poradách v rámci oddelenia za účelom koordinácie obchodných aktivít a výmeny informácií o aktuálnych činnostiach
- systematicky pristupuje k predajným stretnutiam, telefonickým hovorom, vyjednávaniu s klientmi a príprave prezentácií a cenovým dopytom
- analyzuje klientov a aktivity konkurencie

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania a odborného rastu
- mladý a dynamický kolektív
- rozsiahly systém zamestnaneckých benefitov
- služobné vozidlo aj na súkromné účely

Ak máte záujem o danú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Kuehne a Nagel, s.r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, humanitné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

predaja/operatívy námornej, leteckej alebo cestnej prepravy
2

- výborné komunikačné zručnosti, verbálne aj písomne
- silné predajné schopnosti
- výborné analytické zručnosti
- prax v oblasti špedície a logistiky je výhodou
- dobrý time management, zmysel pre tímovú prácu
- silná orientácia na zákazníka
- aktívna znalosť anglického jazyka

Kuehne + Nagel je jednou z popredných svetových logistických spoločností s približne 74.000 zamestnancami, pôsobiaca v 1.300 pobočkách a vo viac ako 100 krajinách. Koncern sa dlhodobo pohybuje na vedúcich pozíciách v segmentoch kontraktnej logistiky a leteckej či námornej prepravy a ponúka komplexné služby riadenia dodávateľského reťazca na báze najmodernejších IT riešení. Spoločnosť Kuehne + Nagel Slovensko bola v Bratislave založená v roku 1991. Dnes má na Slovensku zastúpenie v Bratislave a v Košiciach a prostredníctvom 150 zamestnancov poskytuje vysokokvalitné služby lokálnym aj medzinárodným zákazníkom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Polus Tower 2, Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava
ID: 3209755   Dátum zverejnenia: 9.10.2017