Head of content and editorial operations

KUBO MEDIA, s.r.o.

Nová Cvernovka, Račianska, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
hneď po ukončení výberového konania
1 800 - 3 000 EUR/mesiacMzda dohodou podľa skúseností a osobných predpokladov uchádzača. Výška odmeny je variabilná, na základe dosahovania KPI a rastu projektu. Ďalej ponúkame: - Príjemné a neformálne pracovné prostredie - Káva a čaj - Preplatené obedy - Zábavný kolektív - Finančný rast a systém provízií - Osobnostný a profesný rast - Počítač a mobilný telefón s paušálom - ESOP - podiel na firme a jej úspechu prostredníctvom zamestnaneckých akcií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rada/rád kreatívny svet startupov? Chcela/chcel by si sa podieľať na tvorbe rýchlo rastúcej streamovacej služby s detskou literatúrou, ktorú už využívajú tisíce rodín, škôl a knižníc nielen na Slovensku? Potom si na správnom mieste, pretože do nášho teamu hľadáme posilu na pozícii Vedúci obsahu a redakčných operácií.

Náplňou tvojej práce bude:

- riadenie redakčného tímu (redaktori, grafici, korektori)
- zodpovednosť za kvalitu obsahu
- riadenie procesov digitalizácie kníh
- komunikácia s autormi a vydavateľmi
- účasť na medzinárodných výstavách a veľtrhoch
- hľadanie nových príležitostí rozširovania obsahu
- reporting
- správa štatistických výstupov pre partnerov projektu (vydavateľstvá, - autori, organizácie)
- spolunastavenie a plnenie edičných plánov
- práca s facebookovým a instagramovým profilom
- spolupráca na projektoch s ostatnými oddeleniami

Naše požiadavky na teba sú:

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- schopnosť riadiť a motivovať tím ľudí
- organizačné schopnosti a motivácia neustále zlepšovať procesy v rámci firmy
- skúsenosti s riadením ľudí a tímov
- precízny prístup k pracovným povinnostiam a dôraz na detail
- multitasking
- samostatnosť
- kreativita

Ďalej požadujeme:

- excelentná znalosť ms word a ms excel (prípadne google docs a google sheets)
- anglický jazyk na úrovni B2
- perfektná znalosť gramatiky a štylistiky slovenského jazyka
- skúsenosti s písaným textom, korektúrami a editovaním
- základy redakčnej práce s textom

Pozícia nie je vhodná pre kandidátov bez predošlých skúseností.

Motivujúci a rastúci plat súbežne s rastom projektu, inšpiratívne prostredie.
Zaujímavá práca v úžasnom tvorivom kolektíve na ojedinelom projekte KUBO - detské knihy (apka na streamovanie detskej literatúry, obsahujúca už viac ako 1000 detských kníh).
Príjemný office v Novej Cvernovke (Bratislava), kde ťa vždy radi ponúkneme kávou, zbehneme na koláčik, obed alebo na nejaký zaujímavý program, ktorý organizuje Cvernovka.

Prosím posielajte emailom životopis a motivačný list. V prípade, že vyhoviete požiadavkám, budeme Vás onedlho kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- perfektná znalosť slovenského jazyka

KUBO je streamovacia platforma s detskými knihami, ponúkajúca nekonečné čítanie pre všetky deti. Vychádza z predpokladu, že detské knihy potrebujú na digitálne čítanie špeciálne prostredie, keďže obrazová príloha je rovnako dôležitá (ak nie dôležitejšia) ako samotný text. Našim cieľom je ponúknuť čitateľom, autorom a vydavateľom platformu podobnú tej, akou je Spotify pre hudobníkov.

Viac na: www.kubomedia.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4781909  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac