Servisný technik vykurovacej techniky

Ku-Li Therm s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného kolegu, ktorý sa vyzná v oblasti plynových a elektrických zariadení, technicky zručného kladúceho dôraz na kvalitu odvedenej služby. Človeka, ktorý sa nebojí komunikovať so zákazníkom, má pro-zákaznícky prístup a profesionálne vystupovanie.

Na pohovore nás bude zaujímať, či máš:

- prax v odbore 2 roky,
- paragraf 22 pre samostatnú prácu s el. zariadením do 1000V,
- paragraf 18 pre opravu a montáž plynových zariadení skupiny A,
- vodičský preukaz skupiny B.

Aká práca ťa u nás čaká?

- Denné cestovanie za zákazníkmi v BA a blízkom okolí,
- servis vykurovacej techniky
- ročné revízie plynových a elektrických zariadení priamo u zákazníkov,
- výpomoc kolegom pri montážach,
- aktívna komunikácia s naším tímom.

Čo ti na oplátku ponúkame my:

- firemné auto,
- firemný telefón,
- firemné oblečenie,
- kompletné náradie,
- prácu naplánovanú na každý deň,
- mobilnú aplikáciu (celá administratíva v appke, žiadne papierovačky),
- variabilnú pracovnú dobu, záleží len od teba, koľko chceš pracovať,
- štandardná pracovná doba je od 9:00 hod do 17:00 hod,
- plat od 1800 eur do 3000 eur.

Zaujala ťa pracovná ponuka? Daj nám o sebe vedieť zaslaním CV na [email protected]. Informácie, ktoré o sebe zašleš posúdime, a s vybranými uchádzačmi si dohodneme osobné stretnutie, aby sme sa obojstranne spoznali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počas našej 5 ročnej pôsobnosti na trhu sme nazbierali mnoho skúseností. Klientom poskytujeme profesionálne a certifikované služby v oblasti revízie, montáže a opráv plynových zariadení. Ponuka našich služieb zahŕňa tiež ročné revízie a servisné prehliadky, aby sme našim súčasným aj novým zákazníkom poskytli celkový komfort. Pôsobíme najmä v bratislavskom a seneckom okrese. Všetky aktivity vykonávame s veľkým dôrazom na funkčnosť zariadení, a najmä na zákaznícku spokojnosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Litavec
E-mail: poslať životopis
ID: 4688434  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac