Predajný technik pre Slovenskú republiku

KTR CR, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, prípadne podľa dohody
2 500 EUR/mesiac- výška platu je závislá od skúseností a praxe kandidáta - ročné odmeny podľa dosiahnutia predajných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nadväzovanie nových a rozvíjanie existujúcich kontaktov so zákazníkmi (výrobné strojárenské firmy) na území celej Slovenskej republiky
- budovanie stabilných obchodných vzťahov so zákazníkmi na Slovensku
- navrhovanie technických riešení, ponuka a predaj výrobkov z celého sortimentu KTR
- poradenstvo a technická pomoc

- práca na plný pracovný úväzok v stabilnej firme so silným zázemím nemeckej materskej firmy
- možnosť vypracovať sa na uznávaného odborníka v oblasti pohonov strojov na Slovensku
- na základe dosahovaných výsledkov možnosť dosiahnuť nadštandardného ohodnotenia
- služobný automobil aj na súkromné použitie
- 5 týždňov dovolenky
- príspevok na stravovanie

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám motivačný list s Vašim životopisom v slovenskom resp. anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- znalosti a skúsenosti z prostredia strojárstva podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- technické (strojárske) vzdelanie
- aktívna znalosť NJ alebo AJ
- slušné vystupovanie a schopnosť jednať s ľuďmi
- schopnosť a ochota učiť sa neustále nové veci
- záujem o prácu
- flexibilita
- ochota cestovať

KTR CR, s.r.o., 100% dcérska spoločnosť nemeckej spoločnosti KTR Systems GmbH - svetového výrobcu hriadeľových spojok, priemyselných bŕzd, chladičov a hydraulických komponentov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4176945  Dátum zverejnenia: 6.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac