Obchodný manažér

KTP Group, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiacOdvíja sa od zisku zákaziek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne získavanie zákaziek, vyhľadávanie nových zákazníkov, vykonávanie obhliadok, odovzdávanie podkladov pre vypracovanie CP, verejné obstarávanie, finančné plánovanie, sledovanie nákladov firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, flexibilnosť, asertívne vystupovanie

Náš administratívno–technický personál spolu s výkonným personálom (zvárači, zámočníci a elektrikári) zabezpečuje komplexné technické riešenia presne podľa potrieb viacerých domácich i zahraničných firiem po celom Slovensku, v ktorých KTP Group, s.r.o. realizuje svoje služby.
Cieľom našej spoločnosti je pružne prispôsobovať služby požiadavkám našich zákazníkov a neustále rozširovať a skvalitňovať portfólio služieb, ktoré im ponúkame.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4202197  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac