Obchodní manažer / Key account manager | slovensko + auto

KTP, s.r.o. (Artemida)

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi z pozice obchodního manažera a zkušenost s prodejem technického produktu (nikoliv šroubků nebo matiček, ale ideálně velkých investičních celků)? Komunikujete velmi dobře anglicky a domluvíte se i německy? Láká Vás pracovat ve stabilní, renomované a zároveň české firmě rodinného charakteru, ve které se cení hodnoty jako lidskost, zodpovědnost nebo přátelskost? Bydlíte na území Slovenska?

Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • nadstandardní mzdu a práci ve stabilní české firmě rodinného charakteru
  • možnost využívat automobil k soukromým účelům, práce formou home office
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, roční prémie, vzdělávací kurzy
  • příspěvky na stravování, penzijní nebo životní připojištění, firemní akce

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • udržujete a rozvíjíte stávající portfolio zákazníků na území Slovenska
  • vyhledáváte a vytváříte nové obchodní příležitosti a vztahy se zákazníky
  • plánujete roční obraty jednotlivých zákazníků, vytváříte obchodní analýzy
  • vyjednáváte zakázky tak, aby odpovídaly potřebám a zájmům zákazníka

Jaké jsou na Vás kladeny požadavky?

  • nutná praxe z obdobné pozice obchodníka s technickým produktem
  • vzdělání optimálně technického směru nebo aspoň technický background
  • potřebná znalost Aj na dobré komunikativní úrovni, Nj velkou výhodou
  • vynikající prezentační a organizační schopnosti, samostatnost a vyzrálost

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis ve slovenštině/češtině nebo angličtině/němčině.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti KTP, s.r.o. (Artemida) dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3255690  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.