Nechceš pracovať zatvorený vo fabrike? Rád jazdíš autom? Ponúkame prácu pri montovaní žalúzií u zákazníkov prevažne v exteriéri

KŠX - DELTA, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
ASAP
130-150,-Kč/hod + príplatky, (nástupná mzda 130 - 150 KČ/h netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny, manuálne zručný a rád pracuješ s ľuďmi?
Rád jazdíš autom?
Nebaví ťa pracovať 8h zatvorený vo fabrike?
Chceš byť sám sebe pánom a platený aj od výkonu?

Ak áno tak hľadáme práve TEBA!

Ponúkame prácu v Prahe s ubytovaním a firemným autom.
Montovanie žalúzií u zákazníka.

Čo všetko ti vieme ponuknúť?
*ubytovanie - zabezpečené a plne hradené, (nie na ubytovni ale v súkromnom dome)
*firemné auto
*kariérny rast
*firemný telefón
*ostatné benefity dohodou
*priemerný zárobok naších zamestnancov sa pohybuje od 30000,-KČ/netto

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba žalúzií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-technické myslenie
-manuálna zručnosť
-práca vo výškach
-cca 2 týždne zaučenie v Opave

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3563311  Dátum zverejnenia: 24.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 130-150,-Kč/hod + príplatky, (nástupná mzda 130 - 150 KČ/h netto)