Zarábaj 20.000,-KČ,Pracovník/čka v čokoládovni, Olomouc, ČR

KŠX - DELTA, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
07.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
16 000,-KČ ( + bonusy a príplatky podľa ZP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, kde nebudeš makať v automobilkách.
Už ťa nebaví plniť nesplniteľné normy?
Ak áno máme prácu práve pre teba.

Ponúkame jednoduchú a nenáročnú prácu na Morave do čokoládovne.

Pomocné práce pri balení cukroviniek. Práca je vhodná pre mužov, ženy a páry.
Viac zmenná prevádzka s možnosťou nadčasov.
Nezáleží na praxi ani na veku, dôležitá je chuť pracovať.

Zmennosť:
ranná 6-14
poobedňajšia 14-22
nočná 22-6
alebo v nepretržitej prevádzke
ranná 6-18
nočná 18-6

*ubytovanie zabezpečené a plne hradené - ZDARMA
*týždenné zálohy 1000,-kč
*možnosť nadčasov
*výhodné platové podmienky
*v prípade potreby zabezpečujeme odvoz firemným tranzitom
*pracovný odev

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výrobca cukroviniek

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

* lek.prehliadka na danú prácu, možnosť vykonať na mieste
* schopnosť pracovať vo viac-zmennej prevádzke
* chuť pracovať

Poskytujeme komplexní poradenské služby ve všech oblastech lidských zdrojů jako permanent recruitment, executive search, training and development, compensation and salary systems, stejně jako outplacement služby.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3173831  Dátum zverejnenia: 30.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16 000,-KČ ( + bonusy a príplatky podľa ZP)