Zástupca vedúceho fitness štúdia FITINN

BUSA Fitness s.r.o.

Miesto práce
Mierová 27, Bratislava
Termín nástupu
03.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stojíš rád vpredu a si kontaktnou osobou pre oslovenie a pre tvoj tím.
Si angažovaná vedúca osobnosť s talentom predajcu a zabezpečuješ plynulý chod prevádzky.
Administratívna práca a starostlivosť o klientov ti idú ľahko od ruky.
Pozitívnym prístupom motivuješ svoj tím.
Podielaš sa na riadení prevádzky a spoluzodpovedáš za dosiahnuté výsledky.

- zamestnanie v úspešnej a známej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- firemné akcie a aktivity
- zamestnanecké oblečenie
- bezplatné zaškolenie v oblasti predajnej stratégie
- možnosť cvičenia vo všetkých štúdiách FITINN úplne zadarmo
- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom a priateľskom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

- skúsenosti s priamym predajom vítané
- prozákaznícky prístup
- záujem o šport a fitness
- výborné komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a spoľahlivosť pri plnení úloh
- počítačové znalosti MS Office (Excel, Word)
- schopnosť viesť a motivovať ľudí
- orientácie na ciele a priority spoločnosti

Medzinárodná spoločnosť prevádzkujúca fitness centrá FITINN, v ktorej trénuje viac ako 150.000 ľudí vo viac ako 42 štúdiách v štyroch krajinách Európy – Rakúsko, Slovensko, Česká republika, Slovinsko a Taliansko. Svojim členom ponúkame za najnižšiu cenu tú najlepšiu kvalitu. Sústredíme sa na to podstatné – úspešný tréning pre našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3343515  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200