Obchodný zástupca - predaj kovania na sklo

KRYSZTAL, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
800 - 1 500 EUR/mesiacdohodou od 800€ až 1500€ v zavilosti od osobních schopnosti a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov a udržovanie stálych zákazníkov
- príprava na stretnutia, identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka
- osobné stretnutia so zákazníkmi, aktívna komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi
- prezentácia produktov, ich výhody,
- prezentácia e shopu
- vypracovanie cenových ponúk
- budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta
- mapovanie konkurencie
- administratívna práca
- práca vyžaduje cestovanie

zamestnanie na HPP, motivujúce finančné ohodnotenie, služobné vozidlo, telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Prax v odbore min. 2 roky.
Aktívny a samostatný obchodník s technickom myslením a skúsenosťami v oblasti sklenárstvo či kovanie pre sklo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, technický smer, sklenárstvo, predaj, obchod

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Príjemné vystupovanie, vysoká miera samostatnosti, trpezlivosť, pokora, flexibilita, odolnosť voči stresu, komunikačné schopnosti, prezentačné schopnosti, zodpovednosť, lojálnosť.

Sme Firmou Výrobno- obchodnou a služieb so sídlom v Žiline. Na trhu sme od roku 2005.

Tešíme sa dobrému menu u našich zákazníkov, ktorým ponúkame širokú paletu stavebného skla,, tabuľového skla, zrkadiel, skleneného nábytku .

Či už ide o veľkoobchod - dodávanie tabuľového skla ,alebo maloobchod, obrábame sklá a zrkadlá na objednávku. Naším zákazníkom garantujeme plnú spokojnosť. Chceme, aby naši zákazníci boli s výrobkami spokojný, preto sa neobávame prijať netypické zverenia a garantujeme najvyššiu kvalitu výroby.

"Krysztal" je znakom svedomitosti, odbornej podpory a profesionálnej spolupráce pretože chceme uskutočňovať Vaše túžby !

Viac info o ponuke nájdete na: www.zdvihneme.sk
Ukážka práce s minižeriavom : https://www.youtube.com/watch?v=8DuVklodnqU

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3973633  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac