Personalista/tka - od 800 do 900 Eur/mesiac v čistom! (Senec)

Douentza, a.s.

Miesto práce
okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 900 Eur/mesiac v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie personálnej evidencie, vybavovanie pracovnoprávnych záležitosti spojené so vznikom, priebehom a skončením pracovného pomeru
- Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov (SP, ZP)
- Spracovanie pracovnoprávnych dokumentov (zmluvy, dohody)
- Spracovanie výstupných dokumentov, rôznych potvrdení na základe požiadaviek zamestnancov
- Mailová a telefonická komunikácia so štátnymi inštitúciami
- Administratívne práce

- Stabilné zázemie prosperujúcej spoločnosti
- Dôsledné zaučenie a dôraz na zabezpečenie neustáleho vzdelávania
- Motivujúce platové podmienky

- Uchádzači budú kontaktovaní výhradne na základe zaslaného životopisu.
- Žiadame uchádzačov, aby reagovali iba v prípade ak SPĹŇAJÚ ZADANÉ PODMIENKY!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- Prax v oblasti personalistiky - podmienkou
- Pokročilá úroveň práce s MS Office ( Excel, Word)
- Analytické myslenie, ochota vzdelávať sa
- Zodpovednosť, dôslednosť

Obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby
-manipulácia s tovarom
-výroba jednoduchých výrobkov
-montáž a kompletizáciu výrobkov
ID: 3271155  Dátum zverejnenia: 20.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 Eur/mesiac v čistom