Terénny poradca pre správu pohľadávok - Košice a okolí

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Vás v prípade, že:

  • Rád/a radíte ľuďom a pomáhate im pri riešení problémov.
  • Cítite sa dobre v roli mediátora a ste dobrým poslucháčom/ poslucháčkou.
  • Dokážete si efektívne zorganizovať čas.
  • Máte rád/a výzvy.
  • Dokážete príjemne vystupovať a jednať s ľuďmi.
  • Máte skúsenosti v oblasti práce s klientmi podľa ich individuálnych potrieb.
  • Ste aktívnym vodičom a rád/a šoférujete.
  • Nerobí Vám problém pracovať s tabletom.
  • Máte minimálne stredoškolské vzdelanie.
  • Máte čistý trestný register.
  • Je pre Vás dôležité mať stabilné zamestnanie.

Ponúkame:

  • Nástupna mzda 850 EUR.
  • Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy.
  • Flexibílnu pracovnú dobu a voľné víkendy.
  • Starostlivé zaškolenie.
  • Hradenie všetkých nákladov, ktoré sú nevyhnutné pre dosiahnutie našich cieľov.
  • Technické zázemie našich zamestnancov je pre nás samozrejmosťou (tablet, tlačiareň, mobilný telefón).
  • Služobný automobil k súkromým účelom.
  • Ďalšie zamestnanecké benefity (príspevok na stravu, 26 dní dovolenky, príspevok na voľnočasové aktivity...).
  • Práce v okrese Košice a okolie.

Vaše hlavné úlohy na pozícii terénneho poradcu budú zahŕňať:

  • Pomoc klientom vymaniť sa z dlhov a žiť normálny život.
  • Etické jednanie vždy s ohľadom na záujmy a dobrú povesť našich obchodných partnerov a dôstojnosť klientov.
  • Nadväzovanie a udržovanie dlhodobých vzťahov s klientmi, ktoré sú založené na dôvere.
  • Analýzu potrieb klientov a na základe analýzy odporučiť klientom možnosť riešenia ich finančnej situácie.
  • Účasť na poradách a školeniach.
  • Prácu s hotovosťou.
  • Každodennú prácu v terénne.

Do nášho tímu hľadáme energických, nadšených a proaktívnych kolegov, ktorí s nami budú chcieť rásť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 3614590  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac