Asistentka predaja Blukids v OC Mlyny Nitra

KROVIANA s. r. o.

Miesto práce
Galéria Mlyny, Štefánikova trieda, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacprovízia z predaja, víkendové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne s detským oblečením hľadáme skúseného asistent/ku predaja.
Sme butik s detským oblečením, prinášame niečo nové odlišné, zákazníci su u nás na prvom mieste.Hladáme do predajne človeka so skúsenostami, empatiou, chuťou do práce,.

Náplňou práce je :
- predaj tovaru zákazníkovy
- príjem tovaru na predajňu
- práca s pokladňou
- udržiavanie poriadku na predajni
- dizajnovanie predajne

Práca v priateľskom kolektive
Prácuje sa krátky/ dlhý týždeň
Stravné lístky na účet
Víkendové príplatky
Odmeny z predaja

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- predajné skúsenosti minim. 1 rok
- potrebná znalosť AJ na komunikativnej úrovňi
- komunikatívnosť
- profesionalita, zodpovednosť, príjemné vystupovanie
- trestná bezúhonnosť

KROVIANA s.r.o je výhradný importátor značky Blukids v SR.
Blukids je cenovo dostupná móda pre deti, ktorá je zameraná
na každodenné potreby rodičov a detí. Blukids sleduje deti, ako rastú, od školy až po špeciálne príležitosti. Ponúka kolekcie Baby (0--36 mesiacov), Kids (2-9 rokov) a Junior (9--15 rokov), ktoré vynikajú použitím prírodných vlákien a vynikajúcim pomerom ceny a kvality
ID: 4532893  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac