Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Konštruktér nábytku (sedacie súpravy)

Krošlák, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálnu úroveň základnej mzdy. Konečná výška celej odmeny závisí od skúseností, dohodnutého počtu hodín a typu kontraktu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej firmy hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Konštruktér nábytku pre výrobu sedacích súprav.
Náplňou práce je:
- vytváranie konštrukčných nákresov nábytku podľa dizajnového návrhu - 3D korpus sedačky + výrobné kusovníky
- tvorba podkladov na molitany (výrobné kusovníky)
- požadujeme 3D výstup vo formátoch DXF, DVG, STP
- dôležité je odovzdanie v dohodnutom termíne - ideálne do 3 dní podľa náročnosti

Sme otvorení rôznym formám spolupráce - práca v kancelárii, home Office, externá spolupráca, kratší úväzok, živnosť - podľa preferencií kandidáta. Vieme si predstaviť aj spoluprácu so študentom, ak už má nejaké skúsenosti.

Ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu pre rodinnú firmu, ktorá je na trhu už 30 rokov a väčšina zamestnancov v nej zostáva dlhé roky.

Na tejto pozícii máte úplnú slobodu dĺžky pracovného času, miesta práce a typu kontraktu.

Ak sa rozhodnete byť našim zamestnancom, čaká Vás u nás:
- jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe
- zľava na naše výrobky
- dobré technické vybavenie - notebook, mobilný telefón...
- firemné teambuildingové akcie
- stravovanie vo vlastných priestoroch s finančným príspevkom zamestnávateľa
- komornejšie prostredie menšej firmy a neformálna atmosféra

Záujemcov o pozíciu prosíme o zaslanie životopisu alebo inej formy ponuky s uvedením skúseností s konštrukciou nábytku a základnými informáciami o sebe. Všetky životopisy posúdime a každému záujemcovi odpovieme, prosíme však o trpezlivosť.
Výberové konanie u nás je jednoduché a pozostáva z jedného kola osobného alebo online pohovoru, po ktorom Vás budeme informovať o rozhodnutí.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Požadujeme skúsenosť v oblasti konštrukcie nábytku

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta na dlhodobú spoluprácu, ktorý už má skúsenosti s konštrukciou nábytku a vie urobiť výstup v požadovanom formáte.
Kandidát má mať technické myslenie, predstavivosť a logické myslenie. Dôležité je aj dodržiavanie termínov.

Sme rodinná spoločnosť, ktorá už 30 rokov vyrába čalúnený nábytok a kovové doplnky pre známe európske nábytkárske značky. Už štvrtý rok prinášame na trh aj vlastnú dizajnovú kolekciu pod značkou Arteston.
Od roku 1991 sa hlásime k rovnakým hodnotám - kvalita, zodpovednosť, sloboda a úcta k remeslu. To z nás robí spoľahlivého partnera a skvelého zamestnávateľa.
Nové výzvy prekonávame tým, že zamestnávame talentovaných, pracovitých a zanietených ľudí. Veríme, že každý môže priniesť zlepšenia a nové inšpirácie do našej práce.
V našom tíme sa snažíme o priateľskú atmosféru, v ktorej radi privítame každého nového zamestnanca. Dáme mu priestor na učenie sa a sebarealizáciu. Odmenou mu bude pravidelný zaujímavý príjem a možnosť využívať všetky naše benefity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4330385  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac