Junior Sales/Sales support specialist

Krošlák, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska Blatnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
750 - 1 000 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna úroveň základnej mzdy. Jej konečná výška bude predmetom dohody s vybraným uchádzačom a bude stanovená s ohľadom na jeho skúsenosti a prax. K základnej mzde patrí variabilná zložka do 40 %. Po zapracovaní bude plat prehodnotený.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho sales tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Junior Sales/Sales support specialist s perspektívou postupu na pozíciu obchodníka. Potrebujeme niekoho spoľahlivého a zodpovedného, kto bude podporovať náš manažérsky tím pre obchod a komunikáciu s klientmi a chce sa vypracovať na samostatného obchodníka.

Čo budete robiť ako Junior Sales/Sales support specialist:
1. Obchodná administratíva
- spolupráca s obchodníkmi pri nahadzovaní a udržiavaní kontaktov a dát v CRM systéme, zabezpečenie, aby dáta boli nahrané načas a pravidelne updateované
- počiatočné vyhodnocovanie výsledkov predaja podľa stanovených metrík a ďalších kľúčových ukazovateľov na základe informácií v CRM a našom internom systéme
- budete spolupracovať s manažmentom na nastavovaní procesov v oblasti predaja a zúčastňovať sa na obchodných stretnutiach spolu s manažérom, kde budete mať možnosť získať komplexné informácie o jednotlivých prípadoch a naučiť sa nové veci

2. Obchodná činnosť
- spolupráca s manažmentom pri riešení komplexných obchodných prípadov
- preberanie spoluzodpovednosti za obchodné prípady pod vedením zodpovedného člena manažmentu
- pomoc pri analýze potrieb klientov, navrhovanie riešení, prezentácia, rozvoj v oblasti obchodných metodík
- pomoc so spracovaním obchodných objednávok a zmlúv, ich prípravu, nahrávanie do systémov, kontrolu dát

Hľadáme kolegu na plný pracovný úväzok, v prípade študenta VŠ to bude DBPŠ.

Ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu v rodinnej firme, ktorá je na trhu už 30 rokov a väčšina zamestnancov v nej zostáva dlhé roky.

Našich zamestnancov u nás čaká:
- jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe
- zľava na naše výrobky
- dobré technické vybavenie - notebook, mobilný telefón...
- firemné teambuildingové akcie (hneď ako nám to pandémia zase umožní)
- stravovanie vo vlastných priestoroch s finančným príspevkom zamestnávateľa
- komornejšie prostredie menšej firmy a neformálna atmosféra

Záujemcov o pozíciu prosíme o zaslanie životopisu. Všetky životopisy posúdime a každému záujemcovi odpovieme, prosíme však o trpezlivosť.
Výberové konanie u nás je jednoduché a pozostáva z jedného kola osobného pohovoru, po ktorom Vás budeme informovať o rozhodnutí.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

oblasť obchodu je výhodou, nie však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidáta, ktorý sa chce stať obchodníkom a vypracovať sa od začiatočníckych činností.
Očakávame od neho nasledovné charakteristiky:
- tímový hráč a zároveň samostatný a spoľahlivý v každom smere
- výborné komunikačné zručnosti
- orientovaný na detail
- záujem a chuť rozvíjať sa v oblasti obchodu
- výhodou je skúsenosť s prácou v nejakom CRM systéme
- výhodou je anglický jazyk na pokročilej úrovni
- aktívny vodič

Sme rodinná spoločnosť, ktorá už 30 rokov vyrába čalúnený nábytok a kovové doplnky pre známe európske nábytkárske značky. Už štvrtý rok prinášame na trh aj vlastnú dizajnovú kolekciu pod značkou Arteston.
Od roku 1991 sa hlásime k rovnakým hodnotám - kvalita, zodpovednosť, sloboda a úcta k remeslu. To z nás robí spoľahlivého partnera a skvelého zamestnávateľa.
Nové výzvy prekonávame tým, že zamestnávame talentovaných, pracovitých a zanietených ľudí. Veríme, že každý môže priniesť zlepšenia a nové inšpirácie do našej práce.
V našom tíme sa snažíme o priateľskú atmosféru, v ktorej radi privítame každého nového zamestnanca. Dáme mu priestor na učenie sa a sebarealizáciu. Odmenou mu bude pravidelný zaujímavý príjem a možnosť využívať všetky naše benefity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4155871  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac