Zvárač

Krošlák, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska Blatnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
5,5 - 7 EUR/hod.1 050 - 1 300€/mesiac 5,50 € základ + rizikový príplatok a zohľadnenie výkonu. Konečná výška mzdy závisí od šikovnosti a zručnosti zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov prioritne do pracovného pomeru na pozíciu Zvárač.
Náplň práce:
- zváranie kovových komponentov pre čalúnený nábytok, podnoží, stoličiek
- zváranie CO2, prípadne zváranie TIG

Práca je vhodná pre pracovníkov, ktorí majú skúsenosť so zváraním CO2 alebo TIG a sú manuálne zruční. Vyžadujeme zváračský preukaz.

Ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu v rodinnej firme, ktorá je na trhu už 30 rokov a väčšina zamestnancov v nej zostáva dlhé roky.

Našich zamestnancov u nás čaká:
- jednozmenná prevádzka
- zľava na naše výrobky
- firemné akcie
- stravovanie vo vlastných priestoroch s finančným príspevkom zamestnávateľa

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov o pozíciu prosíme o zaslanie životopisu.
Všetky životopisy posúdime, vhodných kandidátov zavoláme na pohovor. Každému záujemcovi odpovieme, prosíme však o trpezlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zváranie, obrábanie kovov

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok / zvárač

Sme rodinná spoločnosť, ktorá už 30 rokov vyrába čalúnený nábytok a kovové doplnky pre známe európske nábytkárske značky. Už štvrtý rok prinášame na trh aj vlastnú dizajnovú kolekciu pod značkou Arteston.
Od roku 1991 sa hlásime k rovnakým hodnotám - kvalita, zodpovednosť, sloboda a úcta k remeslu. To z nás robí spoľahlivého partnera a skvelého zamestnávateľa.
Nové výzvy prekonávame tým, že zamestnávame talentovaných, pracovitých a zanietených ľudí. Veríme, že každý môže priniesť zlepšenia a nové inšpirácie do našej práce.
V našom tíme sa snažíme o priateľskú atmosféru, v ktorej radi privítame každého nového zamestnanca. Dáme mu priestor na učenie sa a sebarealizáciu. Odmenou mu bude pravidelný zaujímavý príjem a možnosť využívať všetky naše benefity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4154572  Dátum zverejnenia: 3.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.