Inžinier kvality

Krošlák, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska Blatnica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna úroveň základnej mzdy. Jej konečná výška bude predmetom dohody s vybraným uchádzačom a bude stanovená s ohľadom na jeho skúsenosti a prax. Variabilné zložky mzdy budú predmetom osobného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej firmy hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Inžinier kvality, ktorý zastreší oblasť kvality v celej spoločnosti.

Jeho náplňou práce bude
- posúdenie súčasného systému kvality, návrh na koncepčné zmeny a ich postupné zavedenie
- aplikácia nástrojov kvality do praxe s cieľom šetrenia nákladov
- zlepšenie a kontrola procesu vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
- prijímanie, implementácia a kontrola nápravných opatrení, krátkodobých aj dlhodobých
- riešenie interných a externých reklamácií
- tvorba a udržiavanie kvalitatívnych štandardov pre súčasné a nové produkty
- neustála komunikácia s výrobou pri zavádzaní nástrojov kvality a implementácii opatrení

Ideálny kandidát dokáže pokryť celú oblasť kvality, a to v oblasti čalúnnictva a kovovýroby (výroba komponentov pre čalúnnictvo a nábytkársky priemysel) tak, aby docielil úsporu nákladov.

Ponúkame Vám dlhodobú a stabilnú prácu v rodinnej firme, ktorá je na trhu už 30 rokov a väčšina zamestnancov v nej zostáva dlhé roky.

Našich zamestnancov u nás čaká:
- jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe
- zľava na naše výrobky
- dobré technické vybavenie - notebook, mobilný telefón...
- firemné teambuildingové akcie (hneď ako nám to pandémia zase umožní)
- stravovanie vo vlastných priestoroch s finančným príspevkom zamestnávateľa
- komornejšie prostredie menšej firmy a neformálna atmosféra

Záujemcov o pozíciu prosíme o zaslanie životopisu. Všetky životopisy posúdime a každému záujemcovi odpovieme, prosíme však o trpezlivosť.
Výberové konanie u nás je jednoduché a pozostáva z jedného kola osobného pohovoru, po ktorom Vás budeme informovať o rozhodnutí.
Viac informácií o nás nájdete na našej webovej stránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oblasť kvality alebo technické zameranie je výhodou, nie však podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Požadujeme prax v oblasti kvality

Pre zvládnutie tejto pozície je nevyhnutná minimálne trojročná prax v oblasti kvality, komplexné zvládnutie všetkého, čo inžinier kvality zastrešuje. Nezaobíde sa bez poznanie nástrojov kvality a dobrých organizačných a komunikačných schopností, ktoré využije pri implementácii všetkých nástrojov a opatrení vo výrobe.
Postačujúce je ovládanie angličtiny na úrovni B1 pre občasnú písomnú komunikáciu.

Sme rodinná spoločnosť, ktorá už 30 rokov vyrába čalúnený nábytok a kovové doplnky pre známe európske nábytkárske značky. Už štvrtý rok prinášame na trh aj vlastnú dizajnovú kolekciu pod značkou Arteston.
Od roku 1991 sa hlásime k rovnakým hodnotám - kvalita, zodpovednosť, sloboda a úcta k remeslu. To z nás robí spoľahlivého partnera a skvelého zamestnávateľa.
Nové výzvy prekonávame tým, že zamestnávame talentovaných, pracovitých a zanietených ľudí. Veríme, že každý môže priniesť zlepšenia a nové inšpirácie do našej práce.
V našom tíme sa snažíme o priateľskú atmosféru, v ktorej radi privítame každého nového zamestnanca. Dáme mu priestor na učenie sa a sebarealizáciu. Odmenou mu bude pravidelný zaujímavý príjem a možnosť využívať všetky naše benefity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4031014  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac