Reagujte bez životopisu

Obchodný referent kovovýroby

Krošlák, s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska Blatnica
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiaczákladná mzda 680 € + 25 % prémie 170 €. Podľa šikovnosti uchádzača je možné po skúšobnej dobe mzdu prehodnotiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov - komunikácia NJ
spracovanie korešpondencie pre tuzemských aj zahraničných zákazníkov
spracovanie objednávok, dopytov a požiadaviek zákazníka
vytváranie cenových ponúk, cenotvorba
vypracovanie dokladov - objednávky od jej zadania do systému až po jej vyexpedovanie, vypracovanie faktúr/dobropisov
spolupráca pri inventarizácii

uchádzačov prosíme zaslať na našu emailovú adresu CV v slovenskom aj nemeckom jazyku. Následne sa dohodneme sa osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické,strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- uprednostníme uchádzača so znalosťou nemeckého jazyka
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- spoľahlivosť a presnosť

Sme rodinná spoločnosť, ktorá už 30 rokov vyrába čalúnený nábytok a kovové doplnky pre známe európske nábytkárske značky. Už štvrtý rok prinášame na trh aj vlastnú dizajnovú kolekciu pod značkou Arteston.
Od roku 1991 sa hlásime k rovnakým hodnotám - kvalita, zodpovednosť, sloboda a úcta k remeslu. To z nás robí spoľahlivého partnera a skvelého zamestnávateľa.
Nové výzvy prekonávame tým, že zamestnávame talentovaných, pracovitých a zanietených ľudí. Veríme, že každý môže priniesť zlepšenia a nové inšpirácie do našej práce.
V našom tíme sa snažíme o priateľskú atmosféru, v ktorej radi privítame každého nového zamestnanca. Dáme mu priestor na učenie sa a sebarealizáciu. Odmenou mu bude pravidelný zaujímavý príjem a možnosť využívať všetky naše benefity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3809715  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiaczákladná mzda 680 € + 25 % prémie 170 €. Podľa šikovnosti uchádzača je možné po skúšobnej dobe mzdu prehodnotiť.