Sales marketing špecialista

KROS a.s.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap, dohodou
1 400 - 2 000 EUR/mesiacvýška závisí od skúseností v marketingových nástrojoch a obchodných zručnostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš skúsenosti v obchode a dokážeš svoje schopnosti posunúť do digitálneho sveta, hľadáme práve teba - inovatívneho človeka pre obchod 3.0. Hľadáme "obchodníka", ktorý bude využívať nové technológie v online prostredí a získavať a loviť nových zákazníkov pomocou digitálnych nástrojov.

Čo ťa bude čakať, keď k nám nastúpiš?
- budeš využívať moderné nástroje digitálneho marketingu ako je platforma HubSpot,
- navrhneš segmentácie zákazníkov, cieľové skupiny a ich oslovenie,
- nie si obchodník na telefóne, ale o klientov sa budeš starať priamo v platforme HubSpot,
- jasné by ti mali byť direct emailové kampane a výhodou sú skúsenosti z PPC kampaní,
- pozrieš sa na dáta z webu a budeš ich aj vyhodnocovať,
- aktívne budeš viesť obchodný proces cesty zákazníka od začiatku až po uzavretie obchodu,
- vieš identifikovať nové obchodné príležitosti a vytvoriť a implementovať obchodnú stratégiu,
- úspech nemeriaš podľa toho, koľko návštevníkov sa prekliklo na web, ale až reálnou hodnotou, ktorú pre firmu priniesli,
- časom budeš vedieť identifikovať spôsoby zlepšenia a automatizácie procesov,
- si človek, ktorý nám pomôže dosahovať stanové obchodné ciele.

- flexibilný pracovný čas, ktorý poteší, najmä ak nie si ranné vtáča,
- možnosť časť týždňa pracovať z domu,
- firemná kultúra a hodnoty, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste,
- z chýb sa učíme, u nás sa ich báť nemusíš, práve naopak sme radi, ak si ju vieš priznať
- super kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád,
- nový svet obchodu, kde budeš mať voľnosť na svoju kreativitu a inovatívne myšlienky,
- príležitosť na odborný rast v digitálnych technológiách,
- nebudeš v tom sám, budeš patriť do komunity "online špecialistov",
- možnosť rozvíjať svoje zručnosti a kompetencie vďaka vzdelávaniu,
- možnosť vydýchnuť si aj počas pracovnej doby – kolobežky, kalčeto,
- teambuildingy, párty, chaty, lyžovačky a iné super akcie na triko KROSU,
- sociálny program s reálnymi výhodami a benefitmi (SICK DAY, zdravotná starostlivosť,
príspevky na kultúrne a športové vyžitie a mnoho ďalšieho),
- nemusíš hneď bežať k lekárovi – návštevy lekára, sprievody bez priepustiek,
- psychologické poradenstvo a koučing,
- úplne nové a moderné priestory firmy

Informácie o výberovom konaní

Ide o trvalý pracovný pomer. Hľadáme 2 pracovné pozície.

Práca je v Žiline, prípadne možnosť Trenčín.

Ak máš záujem uchádzať sa o pracovnú pozíciu, pošli nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia. Budeme radi, ak pripojíš aj motivačný list. Na termíne nástupu sa vieme dohodnúť. Ak sa pre teba rozhodneme, sme ochotní na teba aj počkať.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a budeme vás čo najskôr kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Online Marketing - Mierne pokročilý
Obchodné zručnosti - Mierne pokročilý
Obchodný pohľad a stratégie - Mierne pokročilý
Analytické myslenie - Mierne pokročilý
Práca s dátami - Základy
Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- PPC - výhodou,
- nástroj HubSpot - výhodou, alebo iné digitálne nástroje výhodou,
- AJ - pasívna - pre účely práce s HubSpot,
- odvaha prinášať nové nápady do sveta obchodu,
- ochota a schopnosť adaptovať sa na rýchle sa meniace obchodné prostredie,
- schopnosť analyzovať a interpretovať obchodné dáta a vytvárať strategické rozhodnutia,
- aktívny prístup k učeniu sa a schopnosť pracovať samostatne a zároveň byť tímový hráč.

Sme firma plná priateľských vzťahov pretkaných vzájomným rešpektom, dôverou, chuťou posúvať svet vpred a spolupracovať. Dlhé roky sme lídrom v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru na Slovensku. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako 95 000 zákazníkov.

Vo "firemnej rodine" nás je cez 250 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. KROS nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení. Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”.

Žijeme hodnotami: práca nás baví, sme KROS family, máme výnimočné výsledky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4563267  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac