Tester ekonomického softvéru

KROS a.s.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 21, Žilina
900 € brutto/mesiac. Mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a znalostí vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou úspešného tímu a pomáhať vyvíjať softvér, ktorý zefektívni prácu našich klientov?

Náplň práce na tejto pozícii:
- testovanie vyvíjaných funkčností softvéru,
- spolupráca pri riešení používateľských problémov,
- spracovanie a analýza chybových hlásení,
- spolupráca na zlepšovaní metód testovania,
- tvorba manuálov a písanie noviniek pre zákazníkov.

Pýtaš sa, čo (okrem výplaty) za to?
• firemná kultúra, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste
• flexibilný pracovný čas, ktorý poteší najmä ak nie si ranné vtáča
• super kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád
• možnosť prinášať inovácie, stať sa členom tímu na zaujímavých projektoch a kolovať v rámci firmy
• možnosť vydýchnuť si aj počas pracovnej doby – poleňošíš si v hojdacej sieti v našom RELAX ROOM-e, prebehneš sa na firemnej kolobežke alebo dáš zápas s kolegami v kalčete
• teambuildingy, párty, chaty, lyžovačky a iné super akcie so skvelými ľuďmi
• sociálny program s reálnymi výhodami a benefitmi (SICK DAY, zdravotná starostlivosť, príspevky na kultúrne a športové vyžitie a mnoho ďalšieho)

Hľadáš prácu, kde budeš chodiť s radosťou? Tak neváhaj a pridaj sa do KROS Family. Pošli svoje CV-čko cez Profesiu. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- analytické a logické myslenie
- zameranie na detail
- dobrá znalosť práce s PC
- precíznosť a iniciatíva
- schopnosť pracovať v tíme
- znalosť softvéru OMEGA výhodou

Sme firma plná priateľských vzťahov pretkaných vzájomným rešpektom, dôverou, chuťou posúvať svet vpred a spolupracovať. Dlhé roky sme lídrom v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru na Slovensku. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako 95 000 zákazníkov.

Vo "firemnej rodine" nás je cez 250 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. KROS nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení. Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”.

Žijeme hodnotami: práca nás baví, sme KROS family, máme výnimočné výsledky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3624878  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € brutto/mesiac. Mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a znalostí vybraného uchádzača.