Tester/analytik softvéru

KROS a.s.

Alexandra Rudnaya, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
1 000 EUR/mesiacŠtudenti/brigádnici 5€/hod. Ak zaujmeš a preukážeš pokročilé vedomosti a skúsenosti, môže to byť podľa dohody aj viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si detailista a baví ťa hľadať a odstraňovať nedostatky a fungovanie vecí neustále vylepšovať? Staň sa súčasťou tímu, ktorý tvorí a vyvíja najpoužívanejší stavbársky softvér na rozpočtovanie stavieb. Pomôž vyvíjať užívateľsky prehľadný a ľahko ovládateľný softvér, ktorý zefektívňuje každodennú prácu našich zákazníkov.

Čo ťa v práci bude čakať:
- analýzy a návrhy pripravovaných funkčností sw,
- testovanie vyvíjaných funkčností softvéru,
- spolupráca pri riešení používateľských problémov,
- spracovanie a analýza chybových hlásení,
- spolupráca na zlepšovaní metód testovania,
- tvorba manuálov a postupov,
- tím, ktorý ti postupne odovzdá svoje skúsenosti a bude ti oporou.

Pýtaš sa, čo (okrem výplaty) za to?
• plná podpora pri zaučení je samozrejmosťou
• odborný rast a rýchle naberanie nových vedomostí
• firemná kultúra, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste
• flexibilný pracovný čas, ktorý poteší najmä ak nie si ranné vtáča
• možnosť práce z domu
• super partia a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád
• možnosť vydýchnuť si aj počas pracovnej doby – poleňošíš si v hojdacej sieti v našom RELAX ROOM-e, prebehneš sa na firemnej kolobežke alebo dáš zápas s kolegami v kalčete
• teambuildingy, párty, chaty, lyžovačky a iné super akcie so skvelými ľuďmi
• sociálny program s reálnymi výhodami a benefitmi (SICK DAY, zdravotná starostlivosť, príspevky na kultúrne a športové vyžitie, bezúročné pôžičky a mnoho ďalšieho)

Hľadáš prácu, kde budeš chodiť s radosťou? Tak neváhaj a pridaj sa do našej KROS Family. Pošli nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia. Budeme radi, ak pripojíš aj motivačný list, prípadne video.

Na termíne nástupu sa vieme dohodnúť. Po nástupe dostaneš od nás plnú podporu a zaškolenie, nebudeš na to sám. Ak na sebe budeš pracovať, firma Ti to vráti ;)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo IT zameranie je výhodou, nie nutnosťou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• analytické a logické myslenie,
• zmysel pre detail a jednoduchosť,
• schopnosť dívať sa na softvér očami zákazníka,
• schopnosť argumentovať a komunikovať svoje názory,
• základy MS Office,
• permanentné učenie sa a napredovanie samozrejmosťou,
• ideálne, ak si viac ako bežný užívateľ IT technológií (inštalácie a nastavenia sw sú pre teba bežná súčasť života, nie si programátor alebo ITečkár, no kód pre teba nie je úplná španielska dedina, prípadne ti už niečo hovorí UI/UX a prototypovanie?),
• skúsenosti s testovaním sw výhodou,
• skúsenosti s písaním autotestov veľkou výhodou.

Sme firma plná priateľských vzťahov pretkaných vzájomným rešpektom, dôverou, chuťou posúvať svet vpred a spolupracovať. Dlhé roky sme lídrom v oblasti ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru na Slovensku. Od roku 1995 nám dôveruje viac ako 95 000 zákazníkov.

Vo "firemnej rodine" nás je cez 250 a stále máme rovnakých slovenských majiteľov, ktorí sú s nami od začiatku. KROS nikdy nespí. Neustále hľadáme nové biznisové príležitosti na trhu, modernizujeme technológie a agilný prístup, presúvame produkty do cloudu a mobilných zariadení. Spolu s majiteľmi chceme vytvoriť 100 ročnú “happiness driven company”.

Žijeme hodnotami: práca nás baví, sme KROS family, máme výnimočné výsledky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3434873  Dátum zverejnenia: 8.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac