Web developer wanted!

KROS a.s.

Miesto práce
Alexandra Rudnaya 21, Žilina
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 € brutto/mesiac. Mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a znalostí vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád kódiš a si telom i dušou vývojár? .NET či SQL nie sú pre teba španielskou dedinou a nepohrdneš zadrtiť kalčeto? Potom hľadáme práve Teba. Staň sa členom našej KROS family a pomôž nám vytvárať softvér pre ľudí.

Máš rád výzvy? O to lepšie – bude to makačka. Čaká Ťa:

• zaujímavé webové projekty
• čarovanie v C# a javascript frameworkoch (angular2, amber)
• databázy na MS SQL serveri
• fungovanie v agilnom SCRUM tíme, kde máš možnosť meniť a ovplyvňovať veci
• podieľanie sa na návrhu a realizácii riešení
• štúdium a zlepšovanie sa v tom, čo Ťa baví priamo počas pracovnej doby – sám si vyberieš školenia, kurzy či konferencie, ktoré Ťa budú posúvať vpred
• profesionálny rast pod odborným okom guru vývojára

Pýtaš sa, čo (okrem výplaty) za to?

• firemná kultúra, kde platia dohody a zamestnanci sú na prvom mieste
• flexibilný pracovný čas, ktorý poteší najmä ak nie si ranné vtáča
• super kolektív a práca, do ktorej budeš chodiť fakt rád
• možnosť prinášať inovácie, stať sa členom tímu na zaujímavých projektoch a kolovať v rámci firmy
• možnosť vydýchnuť si aj počas pracovnej doby – poleňošíš si v hojdacej sieti v našom RELAX ROOM-e, prebehneš sa na firemnej kolobežke alebo dáš zápas s kolegami v kalčete
• teambuildingy, párty, chaty, lyžovačky a iné super akcie so skvelými ľuďmi
• sociálny program s reálnymi výhodami a benefitmi (SICK DAY, zdravotná starostlivosť, príspevky na kultúrne a športové vyžitie a mnoho ďalšieho)

Tak neváhaj a pridaj sa do KROS family. Pošli svoje CV-čko na joinKrosFamily@kros.sk alebo sa prihlás cez Profesiu. Tešíme sa na Teba! Nástup je dohodou podľa Tvojich možností.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.6.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, vývoj softvéru

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
.NET - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako správny kóder by si mal mať:
• programovanie v krvi
• poriadnu dávku analytického a algoritmického myslenia
• tímového ducha – samostatná práca sa síce cení, ale spoločne toho zvládneme viac
• skúsenosti s vývojom webových aplikácií v ASP.NET, angular2 (sú pre Teba plusom, ale nie nevyhnutnosťou)

KROS a.s. je úspešná slovenská softvérová firma zaoberajúca sa už od roku 1995 vývojom a predajom softvérov zameraných na ekonomiku (programy ALFA plus, OLYMP a OMEGA, NEO, ONIX, TAXA), stavebníctvo (program CENKROS 4) a znalectvo (programy HYPO a MEMO). Programy používa už takmer 90 tisíc zákazníkov a v posledných rokoch sú najpredávanejšími balíkovými softvérmi vo svojej kategórii.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KROS a.s.
A. Rudnaya 21
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Jakubíková, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 3385907   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 € brutto/mesiac. Mzda môže byť vyššia v závislosti od skúseností a znalostí vybraného uchádzača.