IT konzultant/konzultantka

KRONOVISION s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacMzda je trojzložková (základná hrubá mzda od 1200€/btt. (závisí od skúseností kandidáta) + zvýhodnené príplatky za nočné, víkendy a sviatky + mesačné prémie až do 30%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnajte sa v medzinárodnej spoločnosti a staňte sa súčasťou medzinárodného IT Helpdesk tímu. Špecializovať sa môžte v našich tímoch od First Level Support až po Networking a Security.
Pozícia je vhodná pre skúsených záujemcov z praxe i pre čerstvých VŠ absolventov IT odboru. Ak máte požadované znalosti a viete komunikovať v anglickom jazyku, pošlite nám váš životopis a my sa vám radi ozveme.

Čo bude vašou úlohou:
- Riešenie interných IT požiadaviek na medzinárodnej úrovni pre spoločnosť KRONOSPAN
- Spracovanie požiadaviek zameraných na inštalácie, aktualizácie, prístupy do interného softvéru, zapájanie techniky, nastavovanie zariadení a pod.
- Spolupráca s ďalšími IT oddeleniami a práca na rôznych zaujímavých projektoch

Požadované skúsenosti v jednotlivých špecifikáciách:
- Collaboration team – HTML, CSS, JavaScript alebo SharePoint
- Databases Management – znalosť Oracle a relačných databáz
- Software Deployment - Linux
- Backup and Virtualization - VMware, skúsenosti s Backup, napr. Veeam, storage vedomosti
- Security - certifikácia v IT bezpečnosti
- Networking – znalosť networkingu

Ako to u nás funguje:
- Helpdesk podpora je k dispozícii 24/7 365 dní v roku
- Pracuje sa na trojzmennej prevádzke, čiže za každú prácu počas víkendu, či sviatku dostávate zvýhodnený príplatok
- Požiadavky sú spracúvané väčšinou písomne - mailom, v menšej miere telefonicky

Čo u nás dostanete za vašu prácu:
- Mzdové ohodnotenie: základná hrubá mzda od 1200€/mes. + zvýhodnenné príplatky počas nočných, víkendov a sviatkov, + mesačné prémie 0 - 30% (nárok na prémie vzniká po skončení skúšobnej doby)
- Priemerná mzda na pozícii po sk.dobe: od 1600€ - 2000€/mes.
- Po ročnom kontrakte možnosť predĺženia a postupu na ďalšie IT špecializácie
- Možnosť zahraničných služobných ciest

- Práca v medzinárodnom prostredí, možnosť cestovať a spoznávať svet
- Možnosť získavania plnehradených IT certifikátov
- Stravovanie v priestoroch našej spoločnosti
- Kurzy anglického jazyka
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Odmena za pracovné výročia
- Odmena za odporučenie nového zamestnancaň
- Možnosť využiť Multisport kartu

Ak Vás pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis a my sa Vám radi ozveme.
Ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
Active Directory (Windows) - Mierne pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Mierne pokročilý
Klient/server administrácia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax na pozícii v oblasti IT
- Vzdelanie so zameraním na IT
- Aktívna komunikácia v anglickom jazyku - min.úroveň B1
- Vodičský preukaz B – aktívny vodič

Kronovision je unikátne servisné centrum, podporujúce medzinárodnú štruktúru svetoznámeho výrobcu veľkoplošných materiálov na báze dreva KRONOSPAN. Spoločnosť vyvíja činnosť od roku 2008, so sídlom vo Zvolene – v centre drevárskeho priemyslu. Pôsobí v areáli výrobného podniku Kronospan, s.r.o.. Centrum bolo vybudované na medzinárodnú podporu profesionálneho rozvoja zamestnancov a kontinuálneho zefektívňovania interných procesov.

Naplno využíva synergický efekt 5 elementov:
• Kombinovanie teórie a praxe
• IT riešenia ušité na mieru
• Know-how interného auditu
• Know-how kontrolingového centra
• Know-how výrobnej spoločnosti

Hlavnou činnosťou je poskytovanie vzdelávania pre zamestnancov v tréningovom centre Krono Academy, poskytovanie služieb interného auditu, kontrolingu a IT podpora na medzinárodnej úrovni.

V prípade záujmu o prácu u nás nám prosím zašlite Váš životpis na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4774984  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac