Končíš ekonomickú? Staň sa Finančným kontrolórom/Finančnou kontrolórkou!

KRONOVISION s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacNa finálnej mzde sa dohodneme na základe vašich skúseností v danej oblasti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou tímu, v ktorom máte možnosť rozvíjať sa a kariérne sa realizovať. Na začiatok je pre nás dôležité, aby ste vedeli pracovať v Exceli na pokročilej úrovni, komunikovali v anglickom jazyku a ostatné vás radi naučíme, pre nás je dôležitá chuť prekonávať výzvy.
Náš tím je zameraný na kontrolu vnútropodnikových procesov, analýzu dát a prípravu benchmarkov, tieto úlohy plníme na medzinárodnej úrovni pre spoločnosť Kronospan.
Máte radi prácu s číslami a analýzami? Dajte nám o sebe vedieť!

Čo bude vašou úlohou:
- Znalosť základných vnútropodnikových procesov (surovinové zdroje, skladové hospodárstvo, sledovanie nákladov, výkonnosť predaja, cash flow a iné)
- Zhromažďovanie a analýza dát, príprava správ v stanovených termínoch a zavádzanie vhodných vylepšení
- Kontrola aktuálnosti a správnosti dát
- Komunikácia zistení z analýz povereným zamestnancom
- Príprava podkladov a prezentácii na stretnutia
- Ad hoc analýzy v prípade potreby
- Zdieľanie know-how prostredníctvom interných tréningov

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám váš životopis a motivačný list e-mailom na adresu: [email protected]

- Prácu v príjemnom prostredí s najmodernejším technologickým vybavením
- Možnosť kariérne rásť v rámci spoločností Kronovision alebo Kronospan
- Pravidelné prehodnocovanie mzdových podmienok
- Práca v medzinárodnom prostredí, možnosť spoznávať svet
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a zvyšovania svojej hodnoty získaním certifikátu ACCA alebo CIA – plne hradených zamestnávateľom
- Pravidelné teambuildingy
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Možnosť využitia multisport karty za zvýhodnených podmienok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Controlling, účtovníctvo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Controlling, účtovníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máme tri kľúčové požiadavky: Anglický jazyk, znalosť Excel na pokročilej úrovni a chuť sa učiť
- Radi privítame aj čerstvých absolventov, avšak prax v odbore vrelo uvítame
- Skúsenosti v účtovníctve, finančnej analýze, či controlllingu sú výhodou
- Vodičský preukaz B – aktívny vodič
- MS Office
- Analytické myslenie
- Zmysel pre zodpovednosť
- Tímový hráč

Kronovision je unikátne servisné centrum, podporujúce medzinárodnú štruktúru svetoznámeho výrobcu veľkoplošných materiálov na báze dreva KRONOSPAN. Spoločnosť vyvíja činnosť od roku 2008, so sídlom vo Zvolene – v centre drevárskeho priemyslu. Pôsobí v areáli výrobného podniku Kronospan, s.r.o.. Centrum bolo vybudované na medzinárodnú podporu profesionálneho rozvoja zamestnancov a kontinuálneho zefektívňovania interných procesov.

Naplno využíva synergický efekt 5 elementov:
• Kombinovanie teórie a praxe
• IT riešenia ušité na mieru
• Know-how interného auditu
• Know-how kontrolingového centra
• Know-how výrobnej spoločnosti

Hlavnou činnosťou je poskytovanie vzdelávania pre zamestnancov v tréningovom centre Krono Academy, poskytovanie služieb interného auditu, kontrolingu a podpora IT Heldesk na medzinárodnej úrovni.

V prípade záujmu o prácu u nás nám prosím zašlite Váš životpis na adresu: [email protected]

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4590543  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac