IT konzultant/konzultantka

KRONOVISION s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiacOkrem mzdového ohodnotenia na pozícii viete získať aj zaujímavé mesačné prémie (0 - 30% mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš Helpdesk tím rastie a my hľadáme nových kolegov, ktorí sa chcú rozvíjať v oblasti IT. Pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov, ktorí sa orientujú v práci so SW/HW. Ponúkame možnosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti, kde získate kompletné zaškolenie s možnosťou ďalšieho rastu na oddelení IT v rámci 7mich špecializácii od First Level Supportu až po Networking a Security. Ak máte požadované znalosti a viete komunikovať v anglickom jazyku, pošlite nám váš životopis a my sa vám ozveme.

Čo bude vašou úlohou:
- Riešenie SW/HW požiadaviek našich kolegov na medzinárodnej úrovni spoločnosti KRONOSPAN
- Budete spracovávať rôzne požiadavky zamerané na inštalácie, aktualizácie, prístupy do nášho interného softvéru, zapájanie techniky, nastavovanie zariadení a pod.
- Spolupráca s ďalšími IT oddeleniami a práca na rôznych zaujímavých projektoch
- Požiadavky sú spracúvané väčšinou písomne - mailom, v menšej miere telefonicky.

Ako to u nás funguje:
- Helpdesk podpora je k dispozícii 24/7 365 dní v roku
- Pracuje sa na trojzmennej prevádzke, čiže za každú prácu počas víkendu, či sviatku máte zvýhodnený príplatok
- Ak radi cestujete, je tu možnosť spoznávať svet vďaka služobným cestám

Čo u nás dostanete za vašu prácu:
- Mzdové ohodnotenie 1200€/mes., po skúšobnej dobe atraktívne prémie
- Po ročnom kontrakte možnosť predĺženia a postupu na ďalšie IT oddelenia

- Práca v medzinárodnom prostredí, možnosť cestovať a spoznávať svet
- Možnosť ďalšieho vzdelávania v oblasti IT a získavania plnehradených certifikátov
- Stravovanie v priestoroch našej spoločnosti
- Kurzy anglického jazyka
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Možnosť využiť Multisport kartu

Ak Vás pozícia IT Helpdesk Konzultant/konzultantka zaujala, pošlite nám váš životopis v slovenkom a anglickom jazyku na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosť s prácou so SW/HW
- Vzdelanie so zameraním na IT – stredoškolské/ vysokoškolské
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku - min.úroveň B1
- Vodičský preukaz B – aktívny vodič
- Ochota cestovať v rámci práce
- Flexibilita, zodpovednosť, chuť učiť sa

Odborné predpoklady:
- Administrácia UNIX/Linux - Základy
- Administrácia Windows serverov - Základy
- Administrácia LAN/WAN - Základy
- Klient/server administrácia - Základy

Spoločnosť Kronovision s.r.o. je unikátne medzinárodné centrum zdieľaných služieb, ktoré bolo vybudované na podporu profesionálneho rozvoja zamestnancov nadnárodnej spoločnosti KRONOSPAN.
Spoločnosť vznikla v roku 2008 a nachádza sa vedľa výrobného podniku Kronospan s.r.o. vo Zvolene.
Hlavnou činnosťou je poskytovanie vzdelávania pre zamestnancov v tréningovom centre Krono Academy, poskytovanie služieb interného auditu, kontrolingu a podpora IT Heldesk na medzinárodnej úrovni.

Spoločnosť Kronovision s.r.o. je podporou spoločnosti KRONOSPAN, ktorá pôsobí v takmer 30 krajinách sveta a je globálnym lídrom vo výrobe a distribúcii veľkoplošných materiálov na báze dreva.

Kronospan s.r.o. – spojenie niekoľko desaťročnej tradície drevárskej výroby vo Zvolene a sily nadnárodného koncernu. Výrobná spoločnosť zameraná sa na inovácie výrobného procesu s cieľom ponúkať zákazníkovi vysoko kvalitné výrobky, využívanie najmodernejších softvérových a logistických riešení, šetrné výrobné a pracovné postupy priateľské k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4458355  Dátum zverejnenia: 2.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac