Praktikant - absolvent

KRONOSPAN, s.r.o.

Miesto práce
Lučenecká cesta 1335/21, Zvolen-Bučina
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
860 EUR/mesiac+ zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť KRONOSPAN, s.r.o. hľadá do svojho tímu šikovného absolventa, ktorý po absolvovaní tréningového programu bude pôsobiť na vybranom výrobnom stredisku. Jeho pracovnou náplňou bude:
1. Riadenie a evidencia výroby
2. Plánovanie a objednávanie materiálu
3. Inventúry – príprava podkladov, zúčastňovanie sa na inventúrach, vyhodnocovanie
4. Reklamácie
5. Zodpovednosť za sklad výroby
6. Zastupovanie nadriadeného

Spoločnosť ponúka:
Mesačný dochádzkový bonus,
Mesačné prémie,
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
Závodné stravovanie
Pravidelné školenia a obnova preukazov
Pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie
Možnosť relaxácie v Mestských kúpeľoch Zvolen formou plávania
Garancia mzdy načas
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené kritériá, prosím pošlite si svoju žiadosť: [email protected]
Do predmetu správy uveďte: Praktikant

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevárska fakulta - študijný program "drevárstvo"

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
* zodpovednosť, analytické myslenie
* schopnosť komplexne riadiť procesy a riešiť úlohy
* schopnosť tímovej práce, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

KRONOSPAN = spojenie tradície drevárskej výroby Bučiny vo Zvolene a sily nadnárodného koncernu.

História spoločnosti siaha až do roku 1945 kedy bol iniciovaný jej vznik. Bučina patrí medzi prvé priemyselné podniky, ktoré vznikli krátko po oslobodení a skončení druhej svetovej vojny v roku 1945. Slávnostné zahájenie výstavby „drevokombinátu Bučina“ sa uskutočnilo dňa 9.5.1946. Spoločnosť odvtedy prešla viacerými zmenami až sa nakoniec v roku 2003 stala súčasťou nadnárodnej skupiny KRONOSPAN, jedného z najväčších a najvýznamnejších výrobcov veľkoplošných aglomerovaných materiálov na báze dreva v Európe.

Majetkovým vstupom zahraničného investora sa odštartovali viaceré investície, vďaka ktorým sa zvolenský závod premenil na jednu z najmodernejších prevádzok na výrobu drevotrieskových dosák v Európe.

Od roku 2003 spoločnosť investovala viac ako 150 mil. eur (5 mld. Sk) do modernizácie výroby, rekonštrukcie výrobných hál, vybudovania nových inžinierskych sietí, ciest, biologickej čističky odpadových vôd, inštalácie najmodernejšej dostupnej technológie, vybudovania najmodernejšej píly a pod. Rekonštrukciou administratívnej budovy došlo k vybudovaniu moderného tréningového centra Kronovision pre nadnárodnú skupinu Kronospan.

Vďaka investíciám sa spoločnosť KRONOSPAN vo Zvolene stala najväčším výrobcom surových drevotrieskových dosák, laminovaných drevotrieskových dosák a lepeného dreva na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3959155  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac