Farmaceut / Farmaceutka

Kronenpharma, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupná mesačná mzda od 1100,- EUR v závislosti od praxe + pravidelné mesačné bonusy (všetky info na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- objednávanie liekov, komunikácia s distribučnými spoločnosťami a obchodnými zástupcami
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov

- mladý kolektív
- moderná nesieťová lekáreň
- 8 hodinová pracovná doba
- pravidelné mesačné finančné bonusy
- 13. plat (vyplácaný v júni) a 14. plat (vyplácaný v decembri)
- pracovné oblečenie zdarma
- zamestnancom hradíme poplatky za členstvo v lekárnickej komore
- práca na jednom mieste, žiadne zaskakovanie
- preplácame náklady na dochádzku
- poskytujeme platené voľno na ďalšie vzdelávanie
- prispievame 2,70 EUR na stravné lístky v hodnote 4,50 EUR

Rastieme a preto hľadáme do svojho kolektívu šikovného kolegu, ktorý má chuť pracovať a sebarealizovať sa.

Viac info o našich aktivitách www.facebook.com/vovilke

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– vzdelanie v odbore farmácia podmienkou
– orientácia na zákazníka
– tímová práca
– predajné schopnosti
– samostatnosť, zodpovednosť a chuť sebarealizovať sa

Lekáreň Vo vilke je súkromná, nesieťová lekáreň. Je ideálne situovaná v tesnej blízkosti nemocnice s poliklinikou v Novom Meste nad Váhom, čo zamestnancom umožní komplexné využitie svojich vedomostí. Lekáreň Vo vilke je myslením moderná, flexibilná a maximálne prozákaznícky orientovaná. Spokojnosť nielen pacientov, ale i spokojnosť jej zamestnancov je v našom rebríčku hodnôt na prvom mieste. Svojim zamestnancom dávame možnosť sebarealizácie, kreativity, presadzovania svojich myšlienok a nápadov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

M.R. Štefánika 1
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

ID: 3516230   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mesačná mzda od 1100,- EUR v závislosti od praxe + pravidelné mesačné bonusy (všetky info na osobnom pohovore)