5 EUR/hod.

Sales support/headhunter

Krone Consulting s. r. o.

Miesto práce
Teslova 20, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Telefonická a písomná komunikácia s klientmi a kandidátmi
• Priame oslovovanie a vyhľadávanie vhodných kandidátov
• Zadávanie údajov do interného systému

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5 EUR/hod. plus variabilná odmena

Ročný bonus navyše, ktorý môžeš využiť na čokoľvek, napríklad na:

• školenia, ktoré si vyberáš Ty sám
• MHD
• jazykové kurzy
• Multisport karty
• dní voľna navyše
• alebo len tak si vybrať hotovosť

Ďalej pre Teba máme v zálohe:

• pol dňa dovolenky na Tvoje narodeniny
• zľavnené lístky do divadla
• stále vymýšľame teambuildingy, raz mesačne ideme na pizzu, pivo, dáme si preteky na lezeckej stene, proste stále spolu niečo podnikáme. Raz ročne ideme utužiť naše vzťahy mimo SR
• ak ti to umožní ti to projekt, máš flexibilný pracovný čas, alebo
vieš pracovať home office

Počul/a si už o konferencií Testing United, ktorú organizujeme?

A máme fakt skvelého šéfa a kolektív.

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ostatným kandidátom ďakujeme za zaslanie životopisov. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme mladá slovenská spoločnosť založená Petrom Svobodom, ktorý ma v testingu vyše 12 ročné skúsenosti.
Jeho obľúbeným mottom je: "Meníme to, ako ľudia vnímajú testing." a tomu je prispôsobená aj celá filozofia spoločnosti.

KRONE Consulting sa venuje testingu, consultingu a QA.
Našimi klientami sú hlavne banky a poisťovne.
Viac o nás sa dozvieš na www.kroneit.com alebo na našich sociálnych sieťach :)

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Suché mýto 6
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Palenčárová
Tel.: +421903417354
E-mail: poslať životopis
ID: 3738356   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5 EUR/hod. plus variabilná odmena