Можливість для людей з України

Technical Test Analyst

Krone Consulting s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiac( mzda sa odvíja na zákIade seniority ) 13. a 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie projektovej QA (Quality Assurance)
  • Príprava a realizácia automatizovaných a performance testov a ich reporting
  • Stanovenie a kontrola testovacích postupov pre projekt
  • Definovanie a spúšťanie funkčných a nefunkčných test case-ov
  • Návrh a príprava testovacích dát a scenárov
  • Identifikácia a analýza defektov
  • Aktívna komunikácia a spolupráca s jednotlivými zložkami vývoja: analytici, programátori a vývojári
  • Vytváranie a udržiavanie testovacích scenárov pre nové produkty a funkcionality
  • Analýza výsledkov testov a spolupráca s tímom na riešení vzniknutých problémov
  • Príprava testovacích reportov a prezentácia výsledkov tímom vývojárov a manažmentu
  • Navrhovanie a implementácia nových postupov a nástrojov pre zlepšenie procesov testovania

  • Získaj 13. a 14. plat
  • Rozvíjaj sa v oblasti softvérového testovania s ISTQB školeniami a podporou odborného vzdelávania formou workshopov a konferencií.
  • Prehlbuj svoje jazykové znalosti a zlepšuj komunikáciu v práci s nemeckými jazykovými kurzami.
  • Pracuj z pohodlia svojho domova alebo v hybridnom režime, ktorý ti vyhovuje.
  • Užívaj si flexibilný pracovný čas, ktorý si prispôsobíš svojmu životnému štýlu.
  • Zapoj sa do pravidelne organizovaných podujatí a teambuildingov pre zamestnancov a posilni týmovú spoluprácu.
  • Uži si masáž na pracovisku od profesionálneho maséra.
  • Využívaj špičkové pracovné technické nástroje
  • Užívaj si voľno na svoje narodeniny a osláv ich tak, ako sa ti páči.
  • Napĺňaj svoje pracovné ambície v novej atraktívnej kancelárii v Nivy Tower.
  • A ďalšie benefity, ktoré ťa čakajú!

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Sme quality assurance spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti testingu a consultingu. Zároveň sa zaoberáme vývojom unikátnej platformy pre komunikáciu v oblasti AI a VR : https://www.eevree.com/.
Máme široké portfólium projektov, ktoré majú zmysel. Vybrať si môžeš z odvetví :
• bioprocessing
• engineering
• insurance
• banking
• automotive a iné
Podporíme Ťa v Tvojom rozvoji, a aj preto Ti ponúkneme škoIenia ISTQB, jazykové kurzy či iné špeciaIizované kurzy.
Testingovú komunitu združujeme ako organizátor jednej z najvačších testingových konferencií v strednej Európe TESTING UNITED : https://www.testingunited.com.
Poskytujeme akreditované ISTQB a iné špecializované školenia a zabezpečujeme certifikačné skúšky ISTQB.
Sme hrdým platinovým partnerom CaSTB.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Svobodová
Tel.: +421914362147
E-mail: poslať životopis
ID: 3727588  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac