Inžinier kvality - koordinátor dodávateľov

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacročné prémie, mimoriadne prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora centrály:
- plánovanie a vykonávanie procesných auditov u lokálnych dodávateľov
- návštevy dodávateľov
- riešenie reklamácií a kvalitatívnych problémov dodaných dielov s dodávateľmi
- hodnotenie dodávateľov
- výpomoc pri vývoji SMQ procesov a nástrojov
• Podpora pridelených závodov KROMBERG & Schubert:
- Riešenie reklamácií dodávateľov, eskalácie
- Zabezpečenie implementácie SQM procesov a nástrojov, školenia
• Riadenie eskalácií a diskusií s dodávateľmi na základe procesu eskalácie a výsledkov globálneho monitorovania / hodnotenia dodávateľov

• Ročné prémie v závislosti od výsledkov, seniority a dochádzky
• Pravidelné zvýšenie platu
• Podpora profesionálneho rastu
• Školenia a tréningy (kurz anglického jazyka v rámci pracovného času, zaškolenie do tajov výroby káblových zväzkov, soft a hard skills, a iné), mentoring
• Priateľské prostredie, work-life balance
• Spoločenské a kultúrne podujatia (KROSCHU day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, Mikuláš, jednodňové výlety a iné)
• Služobné cesty do zahraničia (v rámci aj mimo EÚ)
• Príspevok na rekreáciu po 2 odpracovaných rokoch
• Silné a stabilné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti s podporou neustáleho zlepšovania
• Stravné lístky v hodnote 5,10 Eur
• Možnosť stravovania sa priamo v jedálni spoločnosti

Našla/Našiel si sa v nami ponúkanom mieste? Pošli svoj životopis v anglickom jazyku a radi sa s tebou stretneme na pohovore, kde ti zodpovieme aj prípadné otázky.

Tvoje osobné údaje starostlivo spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka, znalosť nemčiny je výhodou
• Skúsenosti z manažérstva kvality so zameraním na riadenie dodávateľského reťazca v automobilovom priemysle
• Skúsenosti s auditovaním v automobilovom priemysle (VDA 6.3, ISO TS 16949) - výhodou
• Flexibilita a ochota cestovať (cca 50% pracovného času)
• Samostatnosť, sebavedomie a analytické myslenie
• Dobré komunikačné a organizačné zručnosti

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4548343  Dátum zverejnenia: 4.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac