Špecialista kvality strojov a zariadení vo výrobe

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiacPolročné prémie, mimoriadne prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Baví ťa koordinácia postupov a techník používaných pri vývoji strojov a zariadení?
• Máš skúsenosti v sledovaní a zaisťovaní stavu strojov a zariadení od plánovania výroby u dodávateľa až po prevzatie?
• Vieš posúdiť vhodnosť stroja alebo zariadenia u dodávateľa ešte pred dodaním?
• Problémy ťa neodrádzajú? Práve naopak, rád/rada ich riešiš?
• Reporting o stave strojov a zariadení dávaš s ľahkosťou?
• Rád/-a pracuješ v tíme špecialistov?
• Plánovanie podľa VDA a pojmy ako APQP, FMEA či analýza stroja sú ti známe?

Ak tieto body opisujú tvoje znalosti a skúsenosti, a dokonca rada/rád chodíš na služobné cesty, hľadáme práve teba!

• Polročné prémie v závislosti od tvojich výsledkov, seniority a dochádzky
• Pravidelné zvýšenie platu
• Podpora profesionálneho rastu
• Školenia a tréningy (kurz anglického jazyka v rámci pracovného času, zaškolenie do tajov výroby káblových zväzkov, soft a hard skills, a iné), mentoring
• Priateľské prostredie, work-life balance
• Spoločenské a kultúrne podujatia (KROSCHU day pre všetkých zamestnancov a ich rodiny, Mikuláš, jednodňové výlety a iné)
• Služobné cesty do zahraničia (v rámci aj mimo EÚ)
• Príspevok na rekreáciu po 2 odpracovaných rokoch
• Silné a stabilné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti s podporou neustáleho zlepšovania
• Príspevok na stravovanie
• Možnosť stravovania sa priamo v jedálni spoločnosti

Našla/Našiel si sa v nami ponúkanom mieste? Pošli svoj životopis v anglickom jazyku a radi sa s tebou stretneme na pohovore, kde ti zodpovieme aj prípadné otázky. Táto pracovná ponuka je jedinečná v našom slovenskom závode. Obsadíš ju práve ty?

Tvoje osobné údaje starostlivo spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Pošli svoj životopis ak:
• máš skúsenosti a znalosti z metód kapacitnej analýzy
• vyznáš sa v čítaní technických výkresov
• máš aspoň 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii
• svoju komunikatívnosť využívaš aj v anglickom jazyku (ďalšie jazyky sú výhodou)
• si tímový/-á hráč/-ka a rád/-a sa pozrieš na veci aj z iných možných uhľov, ale vieš pracovať aj samostatne
• máš otvorenú myseľ
• pri svojej práci si zodpovedný/-á
• rád cestuješ

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4467366  Dátum zverejnenia: 1.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac