Technik inovácií

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže robiť veci efektívnejšie. Ak máš skúsenosti s automatizáciou alebo robotikou z výrobného prostredia, potom si na novovznikajúcom oddelení inovácií vítaný. Daj svojim nápadom reálnu podobu!

Tvojou úlohou bude:

• Spolupráca s oddelením inovácií v Nemecku
• Zodpovednosť za zavádzanie inovácií v miestnom závode
• Výskum nových technológií (od nápadu po prototyp)
• Sledovanie a hodnotenie nových technológií na trhu
• Plánovanie, koordinácia a sledovanie testovania prototypov vo výrobe
• Vyhodnotenie údajov z testovania
• Riadenie medzinárodných projektov od prvého nápadu po prototyp
• Účasť na medzinárodných seminároch

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1300,-€ brutto + polročný bonus

• silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• zaškolenie v Nemecku
• možnosť odborného rastu
• dobré pracovné podmienky

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo, mechatronika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - pokročilý
C++ - pokročilý
HTML - pokročilý
Java - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Technické vzdelanie v odbore strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika alebo IT
• Ovládanie anglického jazyka slovom i písmom
• Ďalší cudzí jazyk je výhodou
• Záujem o nové technológie vo výrobných procesoch
• Predchádzajúce pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle sú vítané
• Znalosť programovania a riadenia robotov (Fanuc, UR roboty, ABB)
• Programovanie PLC Siemens S7 cez portál TIA
• Programovanie v C #, C ++, HTML, JAVA
• Znalosť sieťových komunikačných protokolov (TCP / IP, Profinet)
• Znalosť ďalších komunikačných protokolov (Profinbus, RS232, RS485)
• Skúsenosti s programovaním vývojových dosiek Arduino, Raspberry
• Základné CAD zručnosti (napr. Solidworks, Siemens NX)
• Ochota cestovať (20% pracovného času)

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 20 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 40 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Priemyselný areál 3206
946 03 Kolárovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Balkó
Tel.: +421357846711
E-mail: poslať životopis
ID: 3785168   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1300,-€ brutto + polročný bonus