Junior administrátor sietí (IT)

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný areál 3206, 946 03 Kolárovo, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administrácia a údržba serverov, užívateľských zariadení a komunikačných spojov, odstránenie vzniknutých problémov, zabezpečenie spoľahlivosti prevádzky
• zaistenie inštalácie a inplementácie nových IT vybavení
• poskytovanie praktickej pomoci užívateľom
• komunikácia s ostatnými závodmi KROMBERG & Schubert
• po zaškolení práca na zmeny

• zaškolenie
• možnosť odborného rastu
• tréningy a školenia podľa potreby
• príspevok na cestovné

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• pracovné skúsenosti v oblasti IT
• dobré komunikačné zručnosti
• schopnosť pracovať pod tlakom, otvorenosť k zmenám
• zameranie na výsledky, cieľavedomý a proaktívny
• schopnosť kriticky premýšľať a prichádzať s návrhmi na zlepšenie

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2831524  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou