Reagujte bez životopisu

Operátor výroby / Gyártósori operátor

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
každý pondelok / minden hétfőn
800 - 1 070 EUR/mesiacprítomnostná prémia, výkonnostná prémia, príspevok na dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba káblových zväzkov pre automobilový priemysel / Kábelkötegek gyártása az autóipar részére:
• nakladanie vodičov na tabule podľa plánu / vezetékek felrakása táblákra terv szerint
• bandážovanie, izolovanie / bandázsolás, szigetelés
• zapájanie a vpichovanie kontaktov do domčekov / csatlakozók bekötése és beszúrása csatlakozóházakba
• cínovanie, lisovanie spojovacích krúžkov / cinezés, csatlakozók préselése

• príspevok na dochádzku / utazási támogatás
• mesačný bonus za výkon / havi teljesítménybónusz
• bonus za dochádzku / jelenléti bónusz
• stravné lístky v hodnote 5,50 € / étkezési utalvány 5,50 € értékben

Záujemcov vítame každý pracovný deň o 8:00 na našej adrese v Kolárove. Podrobnejšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle: 035/7846 712

Az érdeklődőket minden hétköznap 8:00-kor várjuk a gútai címünkön. Bővebb tájékoztatást a következő telefonszámon nyújtunk: 035/7846 712

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť pracovať v trojzmennej prevádzke v stoji
• dobrý zrak, schopnosť rozlišovať farby
• dodržiavanie dochádzky a vysoké pracovné nasadenie
• chuť a ochota pracovať

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2622788  Dátum zverejnenia: 10.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac