Bezpečnostný technik

KROMBERG & Schubert s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný areál 3206, 946 03 Kolárovo, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci v spoločnosti v súlade s legislatívnymi požiadavkami
- zabezpečovanie spolupráce s vedúcimi zamestnanacmi a zástupcami zamestnancov v oblasti BOZP a PO
- koordinácia činností a projektov majúcich vplyv na BOZP
- vykonávanie auditov, riešenie pracovných úrazov, iných úrazov, nebezpečných udalostí, prijímanie potrebných preventívnych opatrení
- komunikácia so štátnymi orgánmi
- príprava analýzy rizík
- realizácia školení pre zamestnancov, poskytovanie odbornej poradenskej činnosti zamestnancom
- sledovanie dodržiavania predpisov v oblasti BOZP
- zodpovednosť za tvorbu dokumentácie a implementáciu bezpečnostných systémov, za prípravu správ o stave BOZP a definovaných ukazovateľov

- úplné zaškolenie
- silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť odborného rastu
- príspevok na dochádzku

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- ma jazyk výhodou
- interpersonálne zručnosti
- logické myslenie
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- minimálne 3- ročné skúsenosti s prácou ABT

KROMBERG & Schubert je medzinárodná priemyselná spoločnosť s vyše 100-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou káblových zväzkov a dodávame súčiastky najväčším európskym automobilovým výrobcom ako AUDI, VW, BMW, MERCEDES a ďalší. Závod v Kolárove je súčasťou koncernu už viac ako 25 rokov. Našim zamestnancom ponúkame silné a stabilné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 50 000 ľudí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2392768  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou