Vodič kamiónu CE

KROM Logistics, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
03.01.2022
Mzdové podmienky (brutto)
2 250 EUR/mesiac75€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce:
Kamiónová preprava hľadá zodpovedného vodiča s praxou minimálne 1 rok a vodičským opravnením skupiny C a E.
Jazdí sa prevažne EU- Rakúsko/Nemecko/Francúzsko/Slovensko/Benelux/Česká republika

Turnusy : 4 týždne na cestách a 2 týždne voľno

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti

Sme stabilná prepravná spoločnosť KROM Logistics, kde dostaneš svoj kamión, peniaze na čas a seriózne jednanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kamiónova preprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
• KARTA VODIČA do digitálneho tachografu
• KVALIFIKAČNA KARTA VODIČA
• občianska a dopravná bezúhonnosť
• platné školenie vodičov
• zdravotný preukaz
• ochota pracovať, samostatnosť, presnosť
• časová flexibilita

KromLogistics s. r. o. je medzinárodná spoločnosť ponúkajúca kompletné portfólio služieb v oblasti logistiky a dopravy EU. Riadime sa príncipom spravodlivého jednania voči dodávateľom, zákazníkom, konkurencii a zamestnancom.

V spoločnosti KROM Logistics vytvárame pracovné prostredie, snažíme sa o rozvoj našich zamestnancov, dávame im priestor k ďalšiemu rastu a udržiavame s nimi otvorenú komunikáciu. Chceme, aby sme všetci fungovali ako jeden tím so spoločným cieľom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4226590  Dátum zverejnenia: 24.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 250 EUR/mesiac