Obchodní manažer pro Slovensko

Krofian spol. s r.o.

Místo práce
Česká Lípa, Okres Česká Lípa

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma Krofian CZ spol. s r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost. Usilujeme o to, aby se každý s námi cítil dobře a měl možnost plně využít svých zkušeností a praxe. Na oplátku nabízíme svým zaměstnancům velmi moderní pracovní prostředí, širokou škálu benefitů, šanci setkat se s technologickými novinkami a samozřejmě možnost profesního rozvoje v rámci celé firmy.

Jste obchodník/ce tělem i duší ?Žijete na Slovensku a rád/a jste sám sobě pánem?Jste energický/á a máte rád/a výzvy?..Přidejte se k nám!

Co u nás budete dělat?

  • Udržovat a rozvíjet stávající portfolio zákazníků na Slovensku
  • Vyhledávat a vytvářet nové obchodní příležitosti a vztahy se zákazníky v dané oblasti
  • Budete řídit tým, který Vám bude připravovat podklady a prezentace pro nabídky obchodních případů
  • Budete plánovat roční obrat jednotlivých zákazníků, tvořit a hodnotit obchodní analýzy.
  • Vyjednávat zakázky tak, aby odpovídali potřebám a zájmům zákazníka
  • Řídit Vaše portfolio otevřených obchodních případů a vyjednávat jejich parametry.
  • Rozvíjet obchodní a marketingovou strategii firmy a průběžné předkládat informace o vývoji trhu a návrhy obchodního rozvoje firmy
  • Budete součástí fajn týmu

Co očekáváme od našeho nového kolegy?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru ( ideálně strojař)
  • Energický a odvážný prozákaznický přístup.
  • Samostatnost, vyzrálost a smysl pro zodpovědnost.
  • Samozřejmostí je praxe na obchodní pozici, ideálně s technickým produktem
  • Schopnost vést obchodní jednání v angličtině.
  • Vynikající prezentační a organizační schopnosti.

Co pro Vás máme my?

  • Bezpochyby perspektivní a velmi zajímavou práci ve stabilní, ale velmi energické české společnosti.
  • Na začátku se můžete těšit na super zaškolení, které Vás provede vším potřebným.
  • Motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a bonusy z uskutečněných obchodů) vyplácené v garantovaném termínu.
  • Systém talentmanagementu, který Vám umožní se rozvíjet jak profesně, tak osobně.
  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami
  • Pravidelnou zpětnou vazbu od nadřízeného
  • Plovoucí pracovní dobu v podobě homeoffice, která Vám zajistí vyváženost mezi pracovním a soukromým životem
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, které Vám zpříjemní Vaši práci( příspěvek na penzijní připojištění, dotované firemní akce, 13.plat, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, společné páteční snídaně a mnoho dalších.
  • Služební auto, které můžete bez omezení využívat i pro soukromé účely, notebook a samozřejmě služební telefon.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3464142  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.