Shop manager premiovej predajne obuvi ECCO Aupark Bratislava

Miesto práce
Bratislava
1300 eur základný plat + 30% bonus, čo predstavuje 390 eur = 1690 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť hľadá skúseného Store managera do novej značkovej predajne s obuvou ECCO Aupark Bratislava.

Vaše zodpovednosti budú:
- motivácia timu dosahovať stále lepšie výsledky
- objednávanie a príjem tovaru
- pravidelné inventúry, analýza výsledkov predajne
- aktívna marketingová podpora v spolupráci s marketingovým oddelením
- prvotriedna prezentácia a predaj tovaru
- budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
- zodpovednosť za výsledky predaja
- prijímanie a vybavovanie reklamácii
- práca s pokladňou
- zodpovednosť za vzhľad a chod predajne
- práca so systémom DAX

- práca pre významnú medzinárodnú spoločnosť s možnosťou profesného rastu
- mesačné ohodnotenie formou motivačného bonusového systému a motivačných súťaží
- pracovný fond ponížený o štátne sviatky
- stravné lístky plne hradené firmou (bez zrážky zo mzdy)
- sociálny fond, pitný režim zadarmo na pracovisku, zamestnanecké zľavy
- pracovná uniforma, prepracovaný systém školení

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Energický, pozitívny, prísny, líder, coach, teamový hráč, motivátor, kreatívny, súťaživý, zodpovedný

ECCO je dánska spoločnosť, ktorá od roku 1963 celosvetovo produkuje a dodáva na trh kvalitnú a inovatívnu koženú obuv a doplnky v jedinečnom dizajne. Spoločnosť ECCO Retail(Slovakia) s.r.o. zastrešuje maloobchod na Slovensku. V ECCO môžete robiť to, čo vás baví. Veľa sa toho naučíte, budete medzi fajn ľuďmi a získate príležitosť skutočne uspieť. Viac sa o nás dozviete: www.praca-ecco.sk

Škandinávsky minimalizmus, nadčasovosť a komfort pre Vaše nohy nájdete vo všetkých druhoch obuvi – pánskej, dámskej aj detskej.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Čekanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3278737  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 eur základný plat + 30% bonus, čo predstavuje 390 eur = 1690 eur