Chief Accountant / Hlavný účtovník

KRKA Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Turčianska, Bratislava
Termín nástupu
dohoda
Od 2 000 EUR/mesiacod 2.000,- Eur, - uvedená mzda je minimálna garantovaná mzda. Finálna mzda závisí od seniority kandidáta, od jeho skúseností, vedomostí a dosiahnutej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu/ kolegu, na miesto Chief Accountant.

Náplňou práce je:
- kontrola účtovnej a finančnej dokumentácie
- zodpovednosť za komplexné zastrešenie účtovných dokladov, výkazov, vedenie s tým spojenej administratívy (účtovanie faktúr, banky, vedenie pokladne, interných dokladov)
- evidencia a účtovanie hmotného a nehmotného investičného majetku
- spracovanie účtovnej závierky, príprava finančných výkazov a podkladov k finančným výkazom
- mesačné finančné výkazy, v súlade so účtovnými štandardmi a v súlade s IFRS,
- príprava reportov na pravidelnej báze pre materskú spoločnosť
- mesačné spracovanie DPH, kontrolného výkazu DPH
- komunikácia s dotknutými inštitúciami (DÚ..)
- spracovanie daní špecifických pre farmaceutický priemysel
- zodpovednosť za inventarizáciu účtov
- účasť na interných a externých auditoch
- monitorovanie právnych predpisov, príprava smerníc, pokynov

• pohyblivý pracovný čas
• plne hradené stravné zamestnávateľom
• vzdelávanie
• firemné, teambuildingové akcie
• príjemný kolektív
• stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím, zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Krka Slovensko, s.r.o., so sídlom: Turčianska 2 , 821 09 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely evidencie uchádzačov a ďalším spracovaním, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, po dobu 15 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať písomne na [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s vedením komplexného účtovníctva na podobnej pozícii min. 2 roky, v strednej/veľkej obchodnej firme
- spoľahlivosť, pedantnosť, orientácia na detail, včasnosť
- komunikatívna znalosť Anglického jazyka je podmienka

- skúsenosť s prácou v programe Navision je vítaná
- práca s balíčkom MS Office na úrovni pokročilý
- príjemné vystupovanie

Sme medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam v strednej a východnej Európe. Vyvíjame generické produkty s pridanou hodnotou, ktoré sú na trhu pod našimi vlastnými značkami. Generické lieky spoločnosti KRKA sú založené na rozsiahlych štúdiách, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť našich liekov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4436358  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac