Medicínsky reprezentant RX - (Košice + juh vých. Slovenska)

KRKA Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1.000,- Eur - 1.300,-Eur - v závislosti od skúseností, + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce :

- prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
- realizácia plánovaných návštev
- informovanie klientov o propagačných aktivitách
- uplatňovanie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

Ak hľadáš dynamickú prácu, rád sa vzdelávaš a posúvaš vlastné hranice v oblasti komunikácie, si vytrvalý a máš rád obchod, budeme radi ak nám dáš o sebe vedieť.
Ceníme si tímovú prácu, angažovanosť, snahu vychádzať si s ľuďmi a vášeň pre prácu.
Do nášho tímu hľadáme medicínskeho reprezentanta, ktorý bude zodpovedný za región mesta Košice a juh východného Slovenska.
lokalita: Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Trebišov

Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii nie je podmienkou. Skúsenosť s priamym predajom je veľkou výhodou. Nehovoríme nie ani čerstvému absolventovi, uprednostňujeme kandidátov s medicínskym vzdelaním, resp. v príbuznom smere ( farmácia, veterina, prírodné vedy,..), ktorí počas štúdia aj pracovali.

• flexibilný pracovný čas
• plne hradené stravné
• vzdelávanie
• mobilný telefón, iPad aj na súkromné účely
• služobné auto aj na súkromné účely
• firemné akcie
• príjemný kolektív
• možnosť profesionálneho rastu
• stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutická, lekárska fakulta, príp.príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie II. stupňa je nevyhnutnou podmienkou!

- dynamická a komunikatívna osobnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- tímový hráč
- skúsenosti s priamym predajom sú výhodou

Sme medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam v strednej a východnej Európe. Vyvíjame generické produkty s pridanou hodnotou, ktoré sú na trhu pod našimi vlastnými značkami. Generické lieky spoločnosti KRKA sú založené na rozsiahlych štúdiách, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť našich liekov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4060296  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac