Medicínsky reprezentant pre OTC (BA + okolie)

KRKA Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohoda
Od 1 000 EUR/mesiacmzda od 1.000,-Eur - 1.300,- Eur v závislosti od skúseností, + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívny človek a hľadáš novú výzvu?
Rád komunikuješ, máš vyjednávacie schopnosti, dokážeš počúvať a vieš sa pýtať?
Máš ukončené VŠ vzdelanie a rád by si sa uplatnil v oblasti farmaceutického priemyslu?
Ak si odpovedal na väčšinu otázok áno, hľadáme práve teba!

Do nášho tímu hľadáme medicínskeho reprezentanta, ktorý bude zodpovedný za zverený región - Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec.
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii nie je nevyhnutnou podmienkou, je však výhodou. Skúsenosť s priamym predajom je veľkou výhodou. Nehovoríme nie ani čerstvému absolventovi, uprednostňujeme kandidátov so vzdelaním v príbuznom smere ( farmácia, veterina, prírodné vedy,..), ktorí počas štúdia aj pracovali.

Vašou náplňou práce bude:

• Prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
• Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s farmaceutmi
• Absolvovanie naplánovaných návštev (lekárne)
• Informovanie klientov o propagačných aktivitách
• Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
• Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
• Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

• flexibilný pracovný čas
• plne hradené stravné
• vzdelávanie
• mobilný telefón, iPad aj na súkromné účely
• služobné auto aj na súkromné účely
• firemné akcie
• príjemný kolektív
• možnosť profesionálneho rastu
• stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím, zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Krka Slovensko, s.r.o., so sídlom: Turčianska 2 , 821 09 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely evidencie uchádzačov a ďalším spracovaním, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, po dobu 15 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať písomne na [email protected] .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferovaná je VŠ relevantného zamerania (farmaceutická fakulta, prírodné vedy a pod.)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamická a komunikatívna osobnosť
- samostatnosť, flexibilita
- pozitívny prístup
- orientácia na výsledok

• ukončené VŠ II. stupňa je nevyhnutnou PODMIENKOU, preferujeme farmaceutické vzdelanie, MVDr. , prírodné vedy alebo príbuzný odbor
• Skúsenosti s priamym predajom sú veľkou výhodou
• Vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Sme medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam v strednej a východnej Európe. Vyvíjame generické produkty s pridanou hodnotou, ktoré sú na trhu pod našimi vlastnými značkami. Generické lieky spoločnosti KRKA sú založené na rozsiahlych štúdiách, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť našich liekov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3852868  Dátum zverejnenia: 21.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac