Reprezentant pre oblasť veteriny (VET)

KRKA Slovensko, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac1.300,-Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať kreatívnu kariéru?
Si aktívny človek a hľadáš novú výzvu?
Rád komunikuješ, dokážeš počúvať a vieš sa pýtať?
Máš VŠ vzdelanie v oblasti veterinárneho lekárstva, prípadne medicínskeho smeru alebo prírodných vied ?
Rád by si sa uplatnil v úspešnej farmaceutickej spoločnosti?

Ak si odpovedal na uvedené otázky áno, hľadáme práve Teba.

Ako Reprezentant pre oblasť veteriny by si bol zodpovedný za veterinárne produkty v krajoch: - Košický, Prešovský, časť Žilinského a časť Banskobystrického .

Náplňou Tvojej práce by bolo:
- uskutočňovanie marketingovej a predajnej stratégie vo zverenom regióne
- prezentácia spoločnosti a jej veterinárnych produktov v odborných kruhoch
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s veterinármi a farmaceutmi
- absolvovanie naplánovaných návštev
- informovanie klientov o propagačných aktivitách
- aktívna účasť na odborných sympóziách a konferenciách
- príprava mesačných plánov podľa dohody s nadriadeným
- pravidelná analýza realizovaných aktivít
- dosahovanie stanovených predajných výsledkov

• flexibilný pracovný čas
• plne hradené stravné
• vzdelávanie
• mobilný telefón aj na súkromné účely
• služobné auto aj na súkromné účely
• firemné akcie
• príjemný kolektív
• stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pracovné miesto NIE JE vhodné pre absolventa.

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím, zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link.
Vzhľadom na počet reagujúcich uchádzačov, bohužiaľ, nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom iba tých uchádzačov, ktorí požadované kritéria spĺňajú.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - veterinárna, farmaceutická, medicínska oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ukončené VŠ vzdelanie - PODMIENKA
- predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
- skúsenosť s priamym predajom
- AJ - komunikačná úroveň
- chuť pracovať: na výsledkoch, vzdelávaní sa
- komunikatívna a otvorená osobnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- aktívny vodič

Sme medzinárodná generická farmaceutická spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším farmaceutickým spoločnostiam v strednej a východnej Európe. Vyvíjame generické produkty s pridanou hodnotou, ktoré sú na trhu pod našimi vlastnými značkami. Generické lieky spoločnosti KRKA sú založené na rozsiahlych štúdiách, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť našich liekov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3772975  Dátum zverejnenia: 26.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac1.300,-Eur