Mzdár/personalista

KRISTOS Consulting spol. s r. o.

Miesto práce
Gogoľova 18, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
ASAP, alebo dohodou
1 700 EUR/mesiac- 13-ty plat - prémie počas roku na základe výkonu - finančná odmena k meninám/narodeninám, Vianociam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletné externé spracovanie mzdovej agendy
• Prihlásenie a odhlásenie zamestnancov na príslušných úradoch
• Spracovanie výkazov pre Zdravotné poisťovne, Sociálnu poisťovňu,
Daňový úrad
• Spracovanie ročného zúčtovania daní a zdravotného poistenia
• Spracovanie evidenčných listov dôchodkového poistenia, • •
• Vyhotovovanie rôznych potvrdení pre zamestnancov
• Komunikáciu s poisťovňami a štátnymi inštitúciami
• Monitoring legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
• Zodpovednosť za zlepšovanie procesov ako aj zabezpečenie ich
implementácie v rámci mzdovej oblasti
• Aktívnu komunikácia s prideleným portfóliom klientov

- príchod do práce do 09:00 hod po skúšobnej dobe (od 08:00-09:00 hod má zamestnanec zaplatené)
- lístky na kultúrne podujatia
- repre (káva, čaj, nealko nápoje,...)
- školenia (interné, externé)
- vianočný večierok
- vozidlo aj na súkromné účely (po skúšobnej dobe)

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným kritériám. Prosím k životopisu priložte aj svoju aktuálnu fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdová agenda a personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
HELIOS - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Veľmi dobré komunikačné
-Výborné organizačné zručnosti
-Aktívny prístup k práci
-Zvládať krízové situácie
-Anglický jazyk písmom a slovom je výhodou
-byť samostatný/á a flexibilný/á
-myslieť analyticky
-byť teamový hráč
-mať znalosť Zákonníka práce a zákonov súvisiacich s pracovno-právnym vzťahom
-Orientácia v programe Helios výhodou

- Účtovníctvo
- Personalistika/mzdy
- Medzinárodné poradenstvo
- Medzinárodné zdaňovanie
- Audit procesov
- Personálny audit
- celosvetový komplet suport pre personálne agentúry
- nastavenia procesov kybernetickej bezpečnosti vo firmách SK, EU, Worldwide
- koordinácia pri riadení zahraničných spoločností a nadnárodných spoločností, holdingových spoločností, neziskové organizácie, EU organizácie, občianske združenie, rozpočtové organizácie, ...
- príprava dokumentov a procesov k štátnym zakázkam, EU-fondom, prime podpory pre
segment

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4478669  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac