Samostatný účtovník

KRISTOS Consulting spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava V, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacRočné odmeny, benefity, zaujímavé spoločné aktivity :-) .... GOOD VIBES TEAM :-)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva
- kontrola a evidencia účtovných dokladov,
- spolupráca na mesačných a ročných uzávierkových operáciách,
- príprava vybraných reportov a štatistických výkazov,
- dodržiavanie platných právnych predpisov týkajúcich sa DPH, dane z príjmov, účtovných predpisov,
- účtovanie cestovných náhrad a drobných nákupov,
- účtovanie miezd na základe podkladov od personálneho odd.
- obchodná korešpondencia,
- inventarizácia majetku a záväzkov,
- administratívne činnosti.

- profesionálne pracovné prostredie
- zaujímavý odmeňovací systém
- zabezpečenie školení a tréningov
- teambuildingové akcie podporujúce telo i dušu
- využívanie benefitov spoločnosti zamestnancami i v rámci svojich súkromných aktivít

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu s Vašou aktuálnou fotografiou.
Najvhodnejších uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na pohovor. Vzhľadom na podrobný popis prac. pozície ďalšie informácie poskytneme len účastníkom osobných pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívna znalosť PÚ, prehľad o účtovnej legislatíve
• prax s komplexným vedením účtovníctva min. 3 roky
• presnosť a precíznosť
• systémové a logické myslenie, flexibilita
• pokročilá znalosť práce s PC
• schopnosť písomnej komunikácie v AJ vítaná
• dobré komunikačné schopnosti
• zodpovedný prístup k zmysluplnej a činorodej práci

- Účtovníctvo
- Personalistika/mzdy
- Medzinárodné poradenstvo
- Medzinárodné zdaňovanie
- Audit procesov
- Personálny audit
- celosvetový komplet suport pre personálne agentúry
- nastavenia procesov kybernetickej bezpečnosti vo firmách SK, EU, Worldwide
- koordinácia pri riadení zahraničných spoločností a nadnárodných spoločností, holdingových spoločností, neziskové organizácie, EU organizácie, občianske združenie, rozpočtové organizácie, ...
- príprava dokumentov a procesov k štátnym zakázkam, EU-fondom, prime podpory pre
segment

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4059479  Dátum zverejnenia: 19.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac