Reagujte bez životopisu

Montážny technik

KRISTL s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacUvedený plat je nástupný, skúšobná doba 3 mesiace, po skúšobnej dobe bude plat vyšší, pravidelný rast platu, koncoročné odmeny, príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž garážových a priemyselných sekcionálnych a rolovacích brán, oprava/servis brán, montáž vonkajších krídlových a posuvných brán

Služobné vozidlo, služobný mobil, náradie

Životopis poslať mailom, na pohovor je možné prísť aj po telefonickom dohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, kolegialita, záujem učiť sa nové veci, proaktívny prístup k práci

Spoločnosť patrí od r. 1993 k popredným firmám v oblasti automatických bránových systémov. Zaoberá sa výrobou, montážou a predajom automatických garážových a priemyselných brán, vonkajších brán, automatických závor, tesniacich límcov, vyrovnávacích mostíkov, automatických dverí.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4774424  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac