FASHION - MÓDA asistentka predaja (Fashion store)

KRISTIN MIVA, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
počas augusta
700 - 830 EUR/mesiacodmeny z predaja mesačne ku základnej zložke mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na plný úväzok, ale aj prácu počas štúdia. Ide o pozíciu asistentky predaja a štylistky dámskej módy vo fashion store PARTY21 & KRISTIN. Náplň práce:
• Oslovenie zákazníčok s cieľom ponúknuť a poradiť,
• Obsluhovanie zákazníčok, predvádzanie oblečenia a módnych doplnkov,
• Dopĺňanie a označovanie tovaru,
• Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov,
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku,
• Vybavovanie reklamácií,
• Online marketing na sociálnych portáloch,

• 8 hod. prac.čas (od 11.00-19.00) *Plný úväzok,
• 3 hod. prac.dni + 5 hod. soboty *Brigáda,
• žiadne pracovno-vzťahové napätie plynúce z početného kolektívu, či prudérneho manažmentu. Predajňu obsluhujú dvaja zamestnanci pod vedením majiteľa firmy.
• práca len počas pracovných dni, víkendy sú voľné. Soboty iba ak je záujem.

na základe prijatých CV vás budeme kontaktovať s prizvaním na osobné stretnutie - pohovor. Ak máte aj zručnosť, či schopnosti z krajčírskeho oboru, nezabudnite to uviesť prosím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

absolventi odborov Odevný a Textilny dizajn = VÝHODA,

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
OpenOffice.org Writer - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Mať zmysel pre všetko módne a orientovať sa v aktuálnych módnych trendoch.
• Vedieť poradiť a mať vkus pre styling (vedieť kombinovať doplnky a zladiť celkový outfit).
• Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť,
• Skúsenosti (prax) s predajnom dámskeho oblečenia je vítaná
• Zručnosť a schopnosti so šijacím strojom sú výhodou = uveďte v CV,

V odvetví spoločenskej módy fungujeme cez 20 rokov. Na Slovensku zastupujeme fashion brand PARTY 21. Naše fashion stores PARTY21 sa sústredili na hlavné mesto. Sme najväčšia predajňa zameraná na spoločenskú módu v Bratislave.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3949408  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac